banner864

Havalimanı bir cinayete sahne oldu 22 Ekim 2013, 10:17

İstanbul Atatük Havalimanı gece saatlerinde bir cinayete sahne oldu. İçhatlar Geliş Terminali'nden çıkan bir kişi uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.
 İstanbul Atatürk Havalimanı İçhatlar Geliş Terminali önünde bir kişi uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybettti.

Atatürk Havalimanı İçhatlar Geliş Terminali'nden çıkan bir erkek yolcu yanına yaklaşan bir kişinin silahlı saldırısına uğradı.

Silah sesleri havalimanında korku ve paniğe neden oldu. Saldırganın silahından çıkan kurşunlara hedef olan kişi olay yerinde yaşamını yitirdi.

Bir kişi de seken kurşunlardan dolayı yaralandı. Öldürülen kişinin PKK bağlantılı uyuşturucu ve haraç çetesinin liderlerinden "Siirtli Naci" lakaplı Naci Yılmaz’ın adamı İlyas Ugar olduğu öne sürüldü.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

TC Kiz :

eh yani akp diktatorlugunun terorist yuvasinda insan degeri, kanun yok, insnalari halki koruyan hic bir sey yok, yakinda islamist teroristler intihar bombalariyla otobusleri de ucuracak, bakmayin simdi olaylar cok az gorunuyor siz ilerisini seyredin, bu cuppeliler yikildiktan sonrasini daha iyi seyredin. abd islmamist teroristleri yetistirsin bagrina bassin sonra da sucsuz insanlar olsun. bundan ibaret turkiye simdi

serkan acarel :

egitim sart, kindar nesil le ve cahilligi arttirmak la maalesef olmuyor bu is !!! bilmem anlatabildim mi size ?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar