banner864

Huzurevine götürmek için geldi,tavana asılı buldu 04 Aralık 2014, 15:55

Karabük’te İsmail Nuhoğlu isimli vatandaş komşusu Yaşar Durmuş’u (59)huzurevine götürmek için evine geldiğinde, tavana iple asılı buldu.
Karabük’te İsmail Nuhoğlu isimli vatandaş komşusu Yaşar Durmuş’u (59)huzurevine götürmek için evine geldiğinde, tavana iple asılı buldu.
Olay Kapullu Mahallesi 926 Nolu Sokak'taki tek katlı evde meydana geldi. Uzun süredir yalnız yaşayan ve psikolojik tedavi gören 3 çocuk babası Yaşar Durmuş, 1 hafta önce komşusu İsmail Nuhoğlu'ndan kendisini huzurevine götürmesini istedi. Kızı huzurevinde çalışan Nuhoğlu, bu sabah Yaşar Durmuş'u huzurevine görüşmek üzere götürmek için eve geldi. Anahtarı üzerinde olan kapıyı açıp içeriye giren Nuhoğlu, Yaşar Durmuş'u evinde odasında tavandaki kalasa iple asılı buldu. Bunun üzerine Nuoğlu durumu polis ve 112 ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Durmuş'un öldüğü belirlendi. Komşularının haber vermesiyle gelen Yaşar Durmuş'un 2 oğlu gözyaşlarına boğuldu. Komşularının en son pazartesi akşamı gördüklerini söylediği Durmuş'un cesedi, Cumhuriyet Savcısının yaptığı incelemenin ardından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Uzun süre önce eşi ile boşanan ve psikolojik tedavi görmeye başlayan Durmuş'un intiharıyla ilgili soruşturma başlatıldı.


İHA

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar