banner864

İnsanlık bu karton kutunun içinde kaldı 18 Mayıs 2014, 08:57

Birkaç günlük bebek karton kutunun içinde ölü bulundu
 BAHÇELİEVLER’de, ağaçların altına bırakılan karton kutu içinde ölü erkek bebek bulundu. Bebeğin öldüğünü temizlik işçileri ve polisler belirledi. Olay yerine sağlık ekiplerinin çağrılmaması dikkatleri çekti.

İddiaya göre, henüz kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından Basın Ekspres Yolu, Güneşli Köprüsü yanında ağaçlık alana karton kutu içinde ölmüş erkek bebek bıraktı. Temizlik görevi yapan işçiler saat 14.30 sıralarında çöp olduğunu tahmin ettikleri kutuyu kaldırdı. Kutunun içinde bebeğin olduğunu fark etti. İşçiler, bebeğin nefes almadığını görünce durumu polise bildirdi. Gelen polis ekipleri bebeğin öldüğünü belirledi. 112 Hızır Acil’in çağrılmaması dikkatleri çekti. Yapılan incelemenin ardından birkaç günlük olduğu tahmin edilen bebek otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Polis, bebeği bırakın kişi ya da kişileri yakalamak için çalışmalara başladı.

DHA
Etiketler

Yorumlar

MSS :

iyi bulun cezalandırın vicdanınız rahatlar. öte yandan her ay benzer haber okuyoruz. tüm bunların sorumlusu sezaryeni yasaklayan hükümettir. kızlı-erkekli karma eğitimi kaldırmak isteyen hükümettir. kızları öcü gibi gören, imam hatip ve kuran kurslarında yetiştiren hükümettir. insanlarımız cahilleştikçe gelenekler ve bağnazlık öne çıkıyor. kız arkadaşı olmadan büyüyen gençler kendi akrabalarına, sahipsiz gördükleri genç kızlara tecavüz ediyorlar. o kızların bu tecavüzü açıklaması demek diri diri toprağa gömülerek öldürülmesi demek. diyarbakırda her ay bunları okumuyor musunuz? cezaları arttırınca kanayan bu yara kapanmayacak. türkiye'nin acilen bu ortaçağ kafalı hükümetten kurtarılması, tekrar atatürk'ün izinde laik ve çağdaş eğitime döndürülmesi gerekiyor.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar