banner864

İş bulamadı 5. kattan atladı 25 Şubat 2015, 15:17

Kırklareli'nde iş bulamayan genç kendini 5'inci kattan attı. Bir ay önce cezaevinden çıkan ve iş bulamayan 28 yaşındaki Savaş Kavaklı, bir binanın 5'inci katından atladı. İtfaiyenin açtığı hava yatağının üzerine düşen Kavaklı yaralı olarak kurtarıldı
Kırklareli'nde yürekleri ağızlara getiren bir intihar olayı yaşandı. Bir ay önce cezaevinden çıkan ve iş bulamayan 28 yaşındaki Savaş Kavaklı, 5 katlı bir apartmanın çatısından atladı.

İntihar edeceğini söyleyen Kavaklı için polis, itfaiye ve sağlık ekipleri gerekli bütün önlemleri aldı.

Kavaklı uzun süre ikna edilmeye çalışıldı ancak başarılı olunamadı. Dengesini kaybeden Kavaklı, eşi ve 2.5 yaşındakı çocuğunun gözleri önünde kendini 5'inci kat balkonundan boşluğa bıraktı.

İtfaiyenin açtığı hava yatağının üzerine düşen Kavaklı yaralı olarak kurtarıldı. Düştüğü yerde ilk müdahale yapılan Kavaklı, ambulansla Kırklareli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Kavaklı'nın 3 hafta önce bir kez daha intihar girişiminde bulunduğu bildirildi.


ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

melsa :

her iş bulamayan kendini öldürmeye kalkarsa yandık...ben 18 inden beri aradığım halde bulamadım...o mantıkla bakarsam mezarda kemiklerim kalmamıştı... :) ayrıca devletin iş yerlerinde belirli bir hükümlü çalıştırma kadrosu yokmuydu ?elbet alacak bir yer çıkar...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder