banner864

İşçi Partisi Vites Yükseltiyor 15 Mart 2014, 13:33

Yerel Seçimlere 15 Gün kaldı.Defne Belediye başkanlığı için seçim yarışı hız kesmeden devam ediyor.
Seçim maratonunu Şubat'tan itibaren başlatan İşçi Partisi aday tanıtım törenleri,mahalle toplantıları ve ev gezileri ile devam ediyor.
Yaklaşık 15 gündür esnaf ve mahalle ziyaretlerini sürdüren Dr. Cafer Özenir'in bugünkü durağı Subaşı ve Turunçlu mahallesiydi.
Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Özenir, belediyeyi kazandıklarında Defnede neler yapacaklarını anlatıyor.Sık sık bu seçimlerin ülkede var olan siyasi atmosferden kaynaklı olarak bir belediye meselesi olmasının yanı sıra bir siyasi mesaj meselesi olduğuna vurgu yapıyor. Öğle yemeklerini halkın ikramları ile gerçekleştiren Dr. Özenir durma zamanı olmadığını ülkeyi bu çıkmazdan kurtarmak için canla başla çalışılması gerektiğini vurguluyor. Bu seçimlerde Defne'nin yanı sıra Samandağınında İşçi Partisinin yönettiği bir belediye olması gerektiğini vurgulayarak yol arkadaşı Selim Kamacı'ya selam gönderiyor.
Seçimde iddasını sürdüren İşçi Partisinin seçimlere yaklaşılan bugünlerde Silivri'den Çıkan İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek ile birlikte gezi ve büyük mitinglere hazırlandığı öğrenildi.
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar