banner864

İstanbul'da lisede pompalı dehşet: Yaralılar var 22 Nisan 2015, 20:52

İstanbul'da öğrencilerin ders arası için bahçeye çıktığı sırada, pompalı av tüfeğiyle açılan ateş sonucu 2 öğrenci yaralandı
Vücutlarına saçmalar isabet eden öğrencilerin yaralarının ağır olmadığı öğrenildi.

ÖĞRENCİLER DERS ARASI İÇİN BAHÇEDEYDİ

Edinilen bilgiye göre, olay saat 15.30 sıralarında Merkez Silahtarağa Caddesi üzerinde bulunan Eyüp Anadolu Lisesi'nin bahçesinde meydana geldi. Teneffüs saatinde bahçeye çıkan 11. sınıf öğrencisi Barış B. ve Cemal Y.'nin bulunduğu yöne okul dışından av tüfeğiyle ateş açıldı.

SAÇMA İSABETİYLE YARALANDILAR. SALDIRGAN TÜFEKLE BİRLİKTE KAÇTI

Vücutlarına saçmalar isabet eden 2 öğrenci yaralandı. Saldırgan, saldırıyı gerçekleştirdiği tüfeği bırakmadan olay yerinden kaçtı. Okul yetkililerinin haber vermesi üzerine olay yerine gelen ambulans ekipleri yaralanan iki öğrenciyi alarak hastaneye götürdü.

SAĞLIK DURUMLARI ENDİŞE VERİCİ DEĞİL

Tedavi altına alınan öğrencilerin hayati tehlikeleri olmadığı öğrenildi. Olayın ardından okula gelen çok sayıda polis, çevrede delil topladı. Okul bahçesinin dışındaki duvarın dibinde tüfeğe ait iki adet boş fişek kovanı buldu.

TANIK: SİLAH SESLERİ DUYDUM

Bir görgü tanığı "birkaç kişi teneffüs saatinde okul dışında bekliyordu. Sonra silah sesi duydum. İki öğrenci yaralandı. Daha sonra saldırganlar kaçtı" diye konuştu. (DHA)

Yorumlar

utatli :

normal av tüfeği ruhsatı için kırk türlü evrak isteyen devlet bu ruhsatsız silahlar için ne yapıyor? hiç, devlet yapısı namuslu vatandaşlara eziyet üzerine kurulmuştur.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar