banner864

İstanbul'da özel halk otobüsü yol kenarındaki kadınları ezdi 20 Nisan 2015, 13:20

İstanbul'da otobüs kazaları bir can daha aldı. Beykoz'da seyir halindeki Özel Halk Otobüsü yoldan çıktı. O sırada yol kenarındaki iki kadın budanan ağaçların dallarını topluyordu. Kardeş oldukları öğrenilen kadınlardan biri hayatını kaybetti
Beykoz'da feci bir kaza meydana geldi.

Kavacık-Alibahadır köyü hattında sefer sefer yapan Özel Halk Otobüsü yoldan çıktı. O sırada yol kenarında iki kadın budanan ağaçların dallarını topluyordu.

Kadınlar hızla gelen otobüsten kurtulamadı, aracın altında ezildiler.

Kardeş olduğu öğrenilen iki kadından biri hayatını kaybetti. Olay yerine gelen kurtarma ekipleri aracın altında kalan kadınları çıkartmak için uzun süre mücadele verdi.

Yaralanan diğer kadın ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Görgü tanıkları kazayı yapan 137 numaralı otobüs şoförünün cep telefonu ile uğraştıklarını iddia etti. İstanbul Özel Halk Otobüsü Şirketleri ise şoförün kalp krizi geçirdiğini ve bu yüzden direksiyon hakimiyetini kaybettiğini açıkladı. Hastaneye kaldırılan şoför de tedavi altında.

İki kadını ezen otobüs ağaçlara çarparak durabildi. Otobüsünün bulunduğu yerden çıkartılması ise uzun uğraşlar sonucu gerçekleşti. Belediye görevlileri, otobüsü çıkarmak için çarptığı ağacın dallarını kesti. Altında da rögar kapağı kalan otobüs, halat yardımıyla bulunduğu yerden çekildi.

Yorumlar

mustafa cenap aytepe :

bu özel halk otobüslerinin ....ne ...olduğunu araştırmak lazım çoğu arabayı tarlada sürer gibi kullanıyor telefonla oyun ne demek bende gördüm yuvaya ateş düşürdü

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar