İstanbul'a 30 saat su yok! 08 Şubat 2014, 15:37

İSKİ'den yapılan açıklamada Mahmutbey-Cevatpaşa ve Mahmutbey-Fatih Sultan Mehmet Ana İsale Hatları'nda yapılacak olan iyileştirme, bağlantı ve vana montaj çalışmaları nedeniyle Bağcılar veEsenler'in bazı bölgelerinde 30 saat süreyle su kesintisi yapılacağını belirtti.
Haberturk'te yeralan habere göre, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) yaptığı yazılı açıklamada Bağcılar ve Esenler ilçelerinde su kesintisi yapılacağını belirtti. Açıklamada şu bilgilere yer verildi:

"Mahmutbey - Cevatpaşa ve Mahmutbey - Fatih Sultan Mehmet Ana İsale Hatları'nda yapılacak olan iyileştirme, bağlantı ve vana montaj çalışmaları nedeniyle; 10 Şubat Pazartesi günü saat 13.00 ile 11 Şubat Salı günü 19.00 saatleri arasında 30 saat süreyle aşağıda belirtilen bölgelere su verilemeyecektir."

Su alamayacak bölgeler ise şöyle; "Bağcılar ilçesi: Göztepe, Fatih, Demirkapı, Yeni ve Kirazlı Mahalleleri'nin tamamı, Mahmutbey, Güneşli, 100. Yıl ve Evren mahallelerinin bir kısmı ile İstoç, ve Oto Center bölgeleri. Esenler'de ise Oruç Reis, Turgut Reis, Havaalanı, Birlik, Kazım Karabekir, Menderes, Fevzi Çakmak ve Kemer Mahalleleri."

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar