İzmir'de utandıran olay! 21 Temmuz 2015, 13:22

İzmir’de yemek yiyen müşterilerin masalarına giderek mendil satmaya çalışan Suriyeli çocuk, esnafın saldırısına maruz kaldı. Çocuğun saldırı sırasında burnu kanadı.
Türkiye’deki Suriyeli mültecilerin sayıları gün geçtikçe artarken, yoksulluk içinde büyüyen Suriyeli çocuklar da ekmek parası kazanmak için sokaklarda mendil satıyor. İzmir’de bir lokantada yemek yiyen müşterilere mendil satmaya çalışan Suriyeli çocuk, esnafın saldırısına uğradı. Türkçe bilmediği için ismi öğrenilemeyen Suriyeli çocuk, Basmane Meydanı'nda lokantada yemek yiyen vatandaşların yanına gitti.
Çocuğun alandan uzaklaşmasını isteyen lokanta çalışanı, çocuğun direnmesi üzerine küçük çocuğu tokatlamaya başladı. Çevredeki vatandaşların olaya müdahalesine rağmen çocuğu yere yatırarak dövmeye devam eden lokanta çalışanı, darbeleriyle Suriyeli çocuğun burnunu kanattı.

AĞLAYARAK UZAKLAŞTI
Aldığı darbelerden korunmak için masalara sığınan Suriyeli çocuk, ağlayarak oradan uzaklaşmaya çalıştı. Bazı vatandaşlar çocuğa yardım etmek istedi ancak korkan çocuk ilk etapta kimseyi kendine yaklaştırmadı. Çevredeki Suriyeli vatandaşların da araya girmesiyle yardımı kabul eden çocuk, kanayan burnunu yıkadıktan sonra ağlayarak uzaklaştı.

İHA 

Yorumlar

ANTI TAYYIP :

GÜCLERI ZAVALLI GARIBANLARA YETIYOR O COCUKLARININ

sibel cazgır :

ellerin kırılsın o bir çocuk suçu ne ha iktidara kaldıramadığın korkak elin bir çocuğa kalkıyor demi seni izmirden sürmek lazım senin gibilerin benim izmirimde yeri yok

sibel cazgır :

ellerin kırılsın o bir çocuk suçu ne ha iktidara kaldıramadığın korkak elin bir çocuğa kalkıyor demi seni izmirden sürmek lazım senin gibilerin benim izmirimde yeri yok

Arif Aksoy :

döver abim döver , arkasinda recep tayyip erdogan var

Emine :

cocuga dayak atan serefsizlerin elleri kirilsin!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar