İzmir Fuarı 83. kez açıldı 29 Ağustos 2014, 20:11

İzmir Enternasyonal Fuarı 83'üncü kez kapılarını açtı. Fuara toplam 67 ülke katıldı. Açılışa davetliler dışında kimse alınmadı. Onur konuğu olan kentler ise Diyarbakır ve Malatya'ydı.
İzmir Enternasyonal Fuarı 83'üncü kez kapılarını açtı. Fuara toplam 67 ülke katıldı.  Açılışa davetliler dışında kimse alınmadı. Onur konuğu olan kentler ise Diyarbakır ve Malatya'ydı.

İzmir Enternasyonal Fuarı 83. kez kapılarını açtı.

İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde düzenlenen törende katılımın az olması dikkat çekti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi her yıl yaşanan tartışmalar nedeniyle bu yıl resmi açılışa davetli olmayanları Fuar'a almadı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu yıl törene katılmadı. AKP’yi ise Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık temsil etti.

Fuarın onur konuğu iller ise Diyarbakır ve Malatya oldu. Diyarbakır'ın Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak'ın İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile sık sık sohbet ettikleri gözlendi.

Kocaoğlu, "İzmir Enternasyonal Fuarını büyüterek yaşatmak boynumuzun borcu" dedi.

İzmir Enternasyonal fuarına toplam 67 ülke katıldı. Fuar 7 Eylül tarihine kadar görülebilir.


ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Erhan Gökce :

çok güzel bi̇r kare. atatürk'cüyüm di̇yen bi̇ri̇si̇ i̇le kürt mi̇lli̇yetci̇si̇ yan yana . ülkeyi̇ yakip yikanlarin veki̇li̇ ve atatürk'cüyüm di̇yenler . i̇şte chp yi̇ yikan kareler. yazık. gerçek atatürkcüler chp ye gelince ben de gelirin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar