banner864

İzmir'de şok görüntü! 20 Temmuz 2014, 12:02

İzmir'in özellikle kenar semtlerinde sokak kasapları hayvan kesip, mahalle halkına satıyor. 40 derece sıcakta kesilen hayvanlar anında parçalanıp uygun fiyatlarla alıcılarını buluyor.

Seyyar meyve sebze satıcılarından sonra şimdi de kasapların ortaya çıkması İzmir'e hiç yakışmıyor.

İzmirliler sadece kentin ana cadde ve meydanlarının değil kenar semtlerde de denetim yapılmasının şart olduğunun altını çiziyor.

DHA
Etiketler

Yorumlar

Ali Ömer :

Hedef 2023 diyorlar.Başıbozukluk ve kuralsızlık had safhada.14 sene önce daha düzenli idi memleket.Şimdi kimsenin kanunları,kuralları taktığı yok.Her alanda görürsünüz bunları.

ahmet özütoprak :

uzun yıllardır istanbul'un sultangazi ilçesi habibler mahallesinde yol kenarında bile değil ana cadde üzerinde kesilip satış yapılıyor kimsenin denetlediği yok maalesef, birilerinin buna dur demesi lazım

adsız :

eee ne var bunda

cenap aytepe :

bu güzel gidişin sebebinin ne olduğunu halk derin derin düşünmeli.medeni ülkelere bakın almanlar bizden 25 sene sonra savaştan çıktı ve savaştan çıktıktan 16 sene sonra bizden işçi aldılar zamanın hükümeti davul zurna ile kadınlarımızı temizlikçi olarak gönderdi .ey halkım bu gidiş çok güzel ve bize yakışıyor .

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar