banner864

Kara çarşaflı öğretmenin öğrencilerini dövdüğü iddia edildi 12 Ekim 2013, 19:10

Balıkesir'de derslere kara çarşaflı giren Türkçe öğretmeni Elif K'nin gürültü yaptığı için öğrencileri dövdüğü iddia edildi. Olayı çocuklarından öğrendiğini söyleyen veliler, jandarma karakoluna giderek suç duyurusunda bulundu.
 Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde derslere kara çarşaflı giren Türkçe öğretmeni Elif K. yeniden gündeme geldi.

Küçükköy Beldesi'ndeki Mecit Ataklı İlkokulu ve Ortaokulu'nda derse giren Türkçe öğretmeni Elif K. bu kez de 'dayak' iddiasıyla adından söz ettirdi.

Öğrenci ve velilerin iddiasına göre Elif K., gürültü yapan 4 öğrenciye tokat atıp, içlerinden birinin de başını tahtaya vurdu.

Okulda yaşananları çocuklarından öğrendiklerini söyleyen bazı veliler, Küçükköy Jandarma Karakolu'na giderek öğretmen Elif K'den şikayetçi oldu.

Öte yandan bir başka İddiaya göre de, aynı okulda geçen Çarşamba günü de 8'inci sınıf öğrencileri bahçede kalıp, hep bir ağızdan 'Andımız'ı okumak istedi. Müdür Yardımcısı H.Ç., öğrencilerin 'Andımız'ı okumasına izin vermeyip, içeri girmelerini istedi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

sahine güzel :

zaten balık baştan kokarmış. müdür bu kadının bu kıyafetle okula girmesini nasıl kabül ediyor. demekki müdür de aynı kafadan.

serkan acarel :

bu görüntüler erdogan in istedigi "cagdas türk kadinin" resmi, bilmem anlatabildim mi ! resme bakin, belki o zaman anlarsiniz ! baska ülkeler mars a gidiyor, biz terse gidiyoruz ! yakisir akp ic politikasina !

hakkı türkeşan :

şaşacak ne var osmanlı zamanında türk milletini sopayla araplaştırmadılarmı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar