banner864

Kılıçdaroğlu F tipi polise sahip çıktı 11 Ocak 2014, 20:34

Ergenekon-Balyoz tertiplerinin savcısı Zekeriya Öz'e sahip çıkan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu kez de cemaat mesubu polislere kol kanat gerdi. Kılıçdaroğlu, "Sizin hakkınızı sonuna kadar arayacağım" dedi.
 Kılıçdaroğlu bu konuşmayı Manisa'da yaptı. Bu kez Zekeriya Öz'ü ağzına almadı ancak yine Ergenekon-Balyoz tertiplerini yürüten savcılara "size destek vereceğiz" dedi.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

erer :

Birlikte olamazsanız Türkiye çok kötüye gidecek gibi, bir ortak nokta bulup hič değilse seçimlerde ayrı kalmayalım.

cihan :

Chp ye olan guvenim fazlasiyla sarsildi. Bizi ait oldugumuz vatansever kimligimize kavusturacak olan parti asla chp olamaz. Ancak ve ancak abd nin kuklasi olur. İsci partisine guveniyor ve ona inaniyorum. Hepar ile birlesmesini umut ediyorum. Henuz oy orani az olan gercek vatansever partilerin birlesmesi ve icimizin umut dolu olmasi dilekletimle. Sevgiyle kalalim.

Müzeyyen Han :

Bence bütün savcı ve polisleri bir yalan makinasından geçirip dürüst olanları ayıklamak gerek.Bu nedir ya biz kime güveneceğiz, muhalefette artık bir silkelenip kendine gelsin İlker Yücel'in dediği gibi "salıdan salıya birbirlerine verip veriştiriyorlar" biz bunları zaten biliyoruz birlikte çıkıp adam gibi bir karara varsınlar, hedef aynı, sorunlar aynı. Biraz sevgili Doğu Perinçek'den ders alsınlar Türkiye için biraz onlar da kendilerini feda etsinler.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar