banner864

Köpeğin acı çekmesine dayanamadı 04 Mayıs 2015, 09:29

Yozgat’ta yaralı karabaş isimli köpeğin acı çekmesine dayanamayan minik Ömer Faruk, tedavi için köpeği Acil Servise getirdi.
Yozgat’ta yaralı karabaş isimli köpeğin acı çekmesine dayanamayan minik Ömer Faruk, tedavi için köpeği Acil Servise getirdi.

Yozgat’ta ilkokul 2’inci sınıf öğrencisi Ömer Faruk, mahallesinde yaralanan köpeğin acı çekmesine dayanamadı. Hayvanların nerede tedavi ettiğini de bilmeyen minik Ömer Faruk, yaralı köpeği kucağında evlerinin yakınında bulunan Yozgat Devlet Hastanesi Acil Servisine getirdi. Acil servis görevlileri tarafından isteği karşılanmayan Minik Ömer, yaralı köpeği acil servise getirdiğini belirterek, “Burada bakmıyorlarmış, veteriner hekime götürmem gerekiyormuş. Köpeği veterinere götüreceğim ama yolunu bilmiyorum” dedi.

Minik Ömer, köpeği acil servisten çıkartıp tekrar evine döndü. İHA
Etiketler

Yorumlar

emre :

evine döndü ne demek ya? bakıp kendimizi tatmin mi edelim bu haberle? kimse elinden tutmamış mı çocuğun, köpeğe yardım edilmemiş mi? haberciler de ayy ne güzel vicdanlı çocuk deyip bırakıyorlar mı? vicdan, merhamet fetişizmi değil gerçekleri lazım.

a.g.a :

güzel insan büyüyünce inşAllah bozulmassın...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar