banner864

Koyun otlatırken öldürüldü 30 Nisan 2015, 11:07

ORDU’da bahçede koyun otlatan 53 yaşındaki Mehmet Ziya Yılmaz, kimliği belirsiz kişi veya kişilerin tabancayla ateş etmesi sonucu vurularak öldürüldü.
 Olay bugün Gölköy İlçesi Cihadiye Mahallesi’nde meydana geldi. Evli olan Mehmet Ziya Yılmaz evinin yakınındaki bahçede koyun otlattığı sırada iddiaya göre kimliği belirsiz kişi ya da kişilerin tabancalı saldırısına uğradı. Açılan ateş sonucu karnından vurulan Yılmaz olay yerinde öldü. Vatandaşlar olayı jandarmaya ihbar etti. Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından ceset otopsi yapılmak üzere Gölköy Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar

kırlangıç :

nasıl bir ülke olduk böyle ? ordunun gölköy ilçesinin bir köyünde vatandaş koyun otlatıyor .kimliği meçhul kişi yada kişiler bu koyun otlatan vatandaşı ateşli bir silahla yada silahlarla öldürüyor.ülkemiz açık kapı politikası ile yol geçen hanına döndü. elini kolunu sallayan her türlü kötü unsur ülkemizde cirit atıyor olan masum vatandaşa oluyor.insanlar bırakın kentleri köylerinde bile güvenlik içinde değiller.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder