banner864

Lüleburgaz’da Vatan Partisi rüzgarı 14 Nisan 2015, 13:39

Vatan Partisi Kırklareli adayları Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde halkla buluşarak seçim çalışmasını başlattı. Adaylarla birlikte Vatan Partisi üyeleri Lüleburgaz sokaklarında rüzgar estirdi
100’lerce kişinin yürüdüğü yürüyüşte Vatan Partisi Kırklareli adayları Lüleburgaz halkını selamladı. 29 Mart tarihinde yapılan ön seçimle, Kırklareli ADD başkanlığı yapan Nuriye Üstündağ Vatan Partisinden 1. Sıra adayı oldu. 2 sıra adayı Türkiye Gençlik Birliğinde yetişen henüz 28 yaşında olan Onur Harani oldu. 3. Sırada ise yine bir kadın aday olan Vatan Partisi MKK üyesi Nevriye Demirkan oldu. 3 Milletvekili adayı ve Vatan Partililer sloganlarla Lüleburgaz sokaklarında yürüdü. Çoğu Lüleburgaz esnafı dışarı çıkarak Vatan Partisini alkışlayarak destekledi. Lüleburgaz İstanbul Caddesinde yürüyen Vatan Partisi Milletvekili ve partililer. Kongre Meydanında durarak bir açıklama yaptı. Açıklamayı Vatan Partisi 1. Sıra Milletvekili adayı olan Nuriye Üstündağ yaptı. Üstündağ şunları söyledi.
Zihinlerdeki Barajı Yıkarak İktidar olacağız.
“Önce zihinlerdeki barajları yıkıyoruz. Ve hızla halkın coşkun selini Ankara’ya taşıyoruz. Ankara da barajı aşıp, muhalefet olmak değil, emperyalistlerle işbirliği yapmak için değil, Ankara da milli hükümeti kurarak halkın mutluluğunu yaratmak için iktidar alternatifi olmak için Ankara’ya gidiyoruz. Bizlere destek vermenizi istiyoruz. Mücadelemizi bugün buradan başlatıyoruz.” Dedi.

Haber: İmdat Şahin
ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorum Gönder