banner864

Mahalleyi ayağa kaldırdılar 15 Temmuz 2014, 08:48

Iğdır’da kocasıyla kavga eden genç kadın çektiği kısa mesajla gecenin ilerleyen saatlerinde şehri ayağa kaldırdı.

Tartışan çift mahalleyi ayağa kaldırdı paylaşan: ulusalkanal
Kocasıyla kavga ettikten sonra polise ihbar mesajı çeken ve polislerin telefonlarına cevap vermeyen kadın S. A. (17) olay yerine gelen emniyet ve özel harekat ekiplerinin, itfaiye aracının merdivenini kullanarak eve girmesiyle dışarı çıkarıldı.
Edinilen bilgiye göre, Söğütlü Mahallesi Şamil Caddesi, Kültürü sokak Aladağ Apartmanın 4. katında ikamet eden E.A ve S.A çifti henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı tartışmaya başladı. S.A, karısıyla tartıştıktan sonra evden ayrılırken, E.A da kapıyı kilitleyerek polise ihbar mesajı attı. S.A'nın kocasının ‘Kendisini yaraladığı ve evin kapısını üzerine kilitlediği’ şeklindeki mesajı alan emniyet ekipleri, mesajın gönderildiği telefon numarasını arayarak kadına ulaşmaya çalıştı. S.A'nın telefonlara cevap vermemesi üzerine evin bulunduğu adrese gelen emniyet ekipleri, yaklaşık yarım saat boyunca evin kapısını çaldı.

Kapının açılmaması üzerine itfaiye ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen itfaiye aracının merdiveniyle 4'üncü kattaki balkona çıkan polis, bu sayede eve girmeyi başardı.

Bu sırada Iğdır Emniyet Müdürü Yüksel Babal da, olay yerine gelerek evde incelemelerde bulundu.

Babal, gazetecilere yaptığı açıklamada, çiftin küçük bir tartışma yaşadığı ve bu sırada birbirlerini tartakladığını belirterek, önemli bir durumun olmadığını söyledi.

Kolundan hafif şekilde yaralandığı tespit edilen E.A ambulansla, kocası S.A ise emniyet ekiplerince Iğdır Devlet Hastanesine götürüldü.

Yaklaşık bir saat süren çalışma boyunca özel harekat ekipleri, polis, sağlı görevlileri ve itfaiye personeli evin bulunduğu sokakta bekledi. İHA
Etiketler

Yorum Gönder