banner864

Oğlu uyuşturucu bağımlısı olan anne isyan etti 08 Temmuz 2015, 14:35

ADANA'da uyuşturucu krizine giren 29 yaşındaki Cumali Aslanboğa, annesi Gülay ile kız kardeşini dövdü. Oğlundan şikayetçi olan 55 yaşındaki Gülay Aslanboğa, "Günlerimiz dayakla geçiyor. Artık devlet buna bir çare bulsun, tedavi ettirecekse etsin, yoksa dayanacak gücüm kalmadı" dedi.
 Merkez Seyhan İlçesi'nin Alidede Mahallesi'nde oturan Gülay Aslanboğa'nın en büyük oğlu Cumali Aslanboğa, 5 yıl önce arkadaş ortamında tanıştığı uyuşturucuya bağımlı hale geldi. Oğlunu tedavi ettirebilmek için her yola başvuran anne Gülay Aslanboğa'nın tüm girişimleri sonuçsuz kaldı. İş yapmayıp, sürekli annesinden aldığı para ile uyuşturucu kullanan Aslanboğa, sabah saatlerinde yine krize girdi. Uyuşturucu alabilmek için annesinden para isteyen Cumali Aslanboğa, evdeki eşyaları kırıp döktü. Cumali Aslanboğa, annesi ile kız kardeşini de dövüp, evden kovdu.

Kavga seslerini duyan komşuları, durumu polise bildirdi. Eve gelen polis ekipleri, Cumali Aslanboğa'yı ambulansla Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi'ne (AMATEM) gönderdi. Oğlundan şikayetçi olan Gülay Aslanboğa, sağlık kontrolü için Adli Tıp Birimi'ne götürüldü. Sağlık kontrolünden geçirilen Aslanboğa, şöyle dedi;

"Bunca yıldan beri her günüm böyle dayakla geçiyor. Krize giriyor, para vermeyince de kırıp döküyor. Artık devlet bu duruma bir çare bulsun, tedavi ettirecekse etsin, yoksa dayanacak gücüm kalmadı."

DHA

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar