Öğrencisinin kafasında şişe kırdı 28 Haziran 2014, 11:19

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın iddianamesine göre, 13 Mayıs’ta Fatih’te Çapa İlköğretim Okulu öğrencisi olan oğlu E.K.’yı (8) almaya giden anne Sebahat K. (42), 2’nci sınıfta okuyan oğlunun kafası ve üniformasında kan gördü.
Ne olduğunu soran anneye oğlu, “Öğretmenim içi buz dolu şişeyle kafama vurdu” dedi. Sınıf arkadaşları da E.K.’yı doğruladı. İddiaya göre, Anne E.K.’yı hastaneye götürürken öğretmeni C.T.’yi gördü. “Niçin oğlumun kafasında şişe kırdınız?” diye sorunca C.T., ‘oğlunun yaramazlığına sinirlenip şişeyle kafasına vurduğunu’ söyledi. E.K.’nın kafasına 4 dikiş atıldı. Annenin şikâyetçi olduğu C.T., ifadesinde “Derste E.K.’nın arkadaşının elindeki şişeyle birbirlerinin kafalarına vurduklarını fark ettim. Yerlerini değiştirdim. Ben annesine, oğlunun kafasına şişeyle vurduğumu kesinlikle söylemedim” dedi.

İNANDIRAMADI

İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi’nde C.T’ye 2 yıldan 5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. (Hürriyet)

Yorumlar

ali kemal aslan :

bu ülkede insan olmayanlar bile öğretmenlik pozisyonunda iken biz atanamayan öğretmenler hala evlerimizi geçindirmek için alakasız işler yapmak zorunda kalıyoruz...işte burası türkiye...yaziklar olsun...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar