banner864

Okula diye evden çıktı ama... 15 Mart 2015, 10:28

 ADANA'da okula gideceğini belirterek perşembe günü evden ayrılan 18 yaşındaki Melisa Şölen'den haber alınamıyor.
Anne 54 yaşındaki Zehra Şölen, "Kızımın sonunun Özgecan gibi olmasından korkuyorum" diye gözyaşı döktü.

Merkez Seyhan İlçesi'nin Akkapı Mahallesi'nde oturan ve nişanlı olan Melisa Şölen, 12 Mart'ta saat 12.30'da eğitim gördüğü Fatih Ticaret Anadolu Meslek Lisesi'ne gitmek için evden ayrıldı. Akşam Şölen'i almaya giden nişanlısı Cem Perçin, ona ulaşamadı. Nişanlısının okula da gelmediğini öğrenen Perçin, durumu Şölen ailesine bildirdi. Aile ve yakınlarının tüm aramalarına rağmen Melisa Şölen'in izine rastlanmadı. Baba 52 yaşındaki Sadık Şölen polise kızlarının bulunması için başvurdu. Kızının herhangi bir sorunu olmadığını belirten anne Zehra Şölen, kaçırılmış olabileceğini ve yaşamından endişe ettiklerini söyledi. Kızının nişanlısı ile de bir sorunu olmadığını belirten Şölen, "Kızımın kaçırıldığını düşünüyoruz. Söylemeye korkuyorum ama kızımın sonunun Özgecan Aslan gibi olmasından korkuyoruz" dedi.

Polis, Melisa Şölen'in bulunması için çalışmasını sürdürürken, yakınları da sosyal paylaşım sitelerinden duyurular yaparak destek istedi.

SEVGİLİSİ İLE KAÇMIŞ

Okula gitmek için evden çıkıp, 2 günden beri haber alınamayan Melisa Şölen'in, sevgilisi ile kaçtığı ortaya çıktı. Annesi Zehra Şölen'in 'Sonu Özgecan gibi olmasın' çağrısının medyada haber olarak yayınlanması üzerine ailesini telefonla arayan Melisa Şölen'in, 'Beni aramayın, sevdiğim insan ile birlikteyim' dediği öğrenildi. Başkasını sevdiği için nişanlısını ve evini terk etmek zorunda kaldığını söylediği öğrenilen Melisa Şölen'in 'Beni aramayın, çok mutluyum ve yurt dışındayım' dediği kaydedildi.
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar