banner864

Okullar tatil edildi 07 Ocak 2015, 17:31

Sivas, Nevşehir ve Yozgat'ta okullar yarın da tatil edildi.
 Sivas, Nevşehir ve Yozgat'ta okullar yarın da tatil edildi.
Kırşehir'de yarın okullar tatil

KIRŞEHİR il genelinde, kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar yarın tatil edildi.

Kırşehir Valiliği, kar yağışı nedeniyle il genelindeki tüm ilk ve orta dereceli okullarda okuyan öğrenciler ile engelliler ve hamile memurların da yarın izinli sayılacağı açıklamasını yaptı.

Kocaeli'de ilk ve orta dereceli okullar yarın da tatil edildi

KOCAELİ'de salı günü kar yağışı nedeniyle derslere ara verilen okullarda tatil bir gün daha uzatıldı.

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, meteorolojik raporlar doğrultusunda kar yağışıyla birlikte hava sıcaklıklarındaki aşırı düşüş ve buzlanma nedeniyle ulaşım güçlüğü çekileceğinden, yarın da (perşembe) okulların tatil olduğunu açıkladı.

Kocaeli Üniversitesi'nde de salı günü ara öğretimin yarın da yapılmayacağı, burada da tatilin 3 güne çıktığı belirtildi.

SİVAS'TA OKULLAR YARIN TATİL

Olumsuz hava koşulları nedeni ile Sivas genelinde ilk ve orta dereceli okullar yarın için 1 gün süreyle tatil edildi. İl Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı karar doğrultusunda, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelinde idari izinli sayılacağı bildirildi. Ayrıca olumsuz hava şartları nedeniyle Türk Hava Yolları'nı TK 2660 sefer sayılı Sivas- İstanbul uçak seferi iptal edildi.

NEVŞEHİR DE OKULLAR YARIN TATİL EDİLDİ

NEVŞEHİR Valiliği, kar yağışı ve olumsuz hava koşulları nedeniyle, il genelinde ana okulları, ilk ve orta ortaöğretim okullarında yarın 1 gün süreyle eğitime ara verilmesini kararlaştırdı.
Valilik'ten yapılan açıklamada, yarın öğrencilerin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli personel ile hamile personel de idari izinli sayılacak

YOZGAT'TA OKULLAR YARIN DA TATİL

Yozgat'ta yoğun tipi ve soğuk hava nedeniyle okullar yarın da tatil edildi. Valilik tarafından yapılan açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle merkez ilçe ve köylerinde yarın (Perşembe) ilk ve orta dereceli okullarda eğitim-öğretime ara verildiği belirtildi.

Karabük'te eğitime kar engeli

KARABÜK'te kar tatili uzadı. Kar yağışı nedeniyle eğitime bugün ara verilen kentte yarın da ilk ve orta dereceli okullar 1 gün tatil edildi.
İZMİT- KAYSERİ, –KARABÜK, SİVAS-NEVŞEHİR,YOZGAT (DHA)

Yorum Gönder