Ölüm paylaşımının ardından kazada can verdi 07 Nisan 2015, 19:00

ESKİŞEHİR'de polis aracının çarptığı bisiklet sürücüsü 15 yaşındaki Yasin Sakarya, kaldırıldığı hastanede öldü.
 ESKİŞEHİR'de polis aracının çarptığı bisiklet sürücüsü 15 yaşındaki Yasin Sakarya, kaldırıldığı hastanede öldü.

71 Evler Mahallesi Ertaş Caddesi'nde dün saat 16.00 sıralarında meydana gelen olayda, Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Önleyici Hizmetler Şubesi'ne ait 26 A 2831 resmi plakalı hafif ticari araç, bisikletli Yasin Sakarya'ya çarptı. Ağır yaralanan, Eskişehir Şehit Ali Gaffar Okkan Ortaokulu son sınıf öğrencisi Yasin Sakarya, 112 ambulansı ile kaldırıldığı Eskişehir Devlet Hastanesi'nde doktorların tüm çabasına rağmen yaşamını yitirdi.

'ÖLECEĞİNİ BİLEREK YAŞAYAN TEK CANLI'


Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, Yasin Sakarya'ya çarparak ölümüne neden olan ekip aracının sürücüsü polis memuru hakkında gerekli yasal işlemlerin yapıldığını ve adliyeye sevk edildiğini belirtti. Ölen Yasin Sakarya, bugün götürüldüğü Eskişehir'in Günyüzü ilçesine bağlı Ayvalı Köyü'nde toprağa verildi.

Yasin Sakarya'nın facebook sayfasında 'Öleceğini bilerek yaşayan tek canlı insandır ve hiç ölmeyecekmiş gibi yaşar' yazısının olması dikkat çekti.

DHA

Yorumlar

İNSAN :

lütfen bu olayla i̇lgi̇li̇ poli̇si̇n neden 8 saat deği̇lde 12 saat çaliştirilmasi konusunun da üzeri̇ne gi̇di̇n belki̇de 8 saat çalişsaydi o çocuk ölmeyecekti̇ o poli̇s te bu vi̇cdani̇ yükü taşimayacakti

İNSAN :

ALLAH AİLESİNE SABIR VERSİN POLİSİN DE KAÇ SAATTİR ARAÇ KULLANIYORMUŞ ONU DA ELE ALSINLAR

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar