banner864

Otoban kenarında kadın cesetleri bulundu! Kimlikleri belli oldu! 16 Mart 2015, 08:33

Adana'da tabancayla öldürülmüş iki kadın cesedi bulundu.
Adana'da tabancayla öldürülmüş iki kadın cesedi bulundu.

Olay, saat 06.30 sıralarında Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu batı çıkışı yakınlarında meydana geldi.

OLAY YERİNDEN FOTOĞRAFLAR
Mersin'den Hatay'a giden kamyon sürücüsü Selam Savun, Adana'da gişeleri geçtikten sonra yolda kenarında hareketsiz yatan iki kadın gördü. Kadınların kanlar içinde yattığını gören kamyon şoförü, 155'i arayarak durumu polise bildirdi.

BİRİ BAŞINDAN, DİĞERİ GÖĞSÜNDEN
Olay yerine gelen polis ekipleri, kadınlarından birinin başından diğerinin ise göğsünden ve bacağından tabancayla vurularak öldürüldüğünü belirledi.

Yapılan incelemede kadınların üzerinden kimlik çıkmadı. İki kadının cenazesi, yapılan incelemenin ardından Adana Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Üzerlerinden kimlik çıkmayan kadınların kimliklerini belirlemek için parmak izlerini alan polis, yanlarında bulunan cep telefonlarını incelemeye aldı. Cinayet şüphelilerini tespit etmek çalışma başlatan polis, soruşturmaya çok yönlü olarak devam ediyor.

ÖLDÜRÜLENLER ANNE VE KIZI
2 kadın cesedinin anne ve kızına ait olduğu ortaya çıktı. DHA

Yorumlar

karaca :

toplum bozulunca herkes nasibini alıyor

mustafa cenap aytepe :

böyle birden bire adanayı suçlamak yanlış olur o hayinler acaba adanalımı ayrıca biraz sabı gerek olacakları beklreyip göreceğiz ve o zaman adanalıların delikanlı olduğunu görürsünüz.

tutii :

adana'nın adını karalıyorlar.

anıl arslan :

biz adanayı delikanlı bilirdik

mustafa cenap aytepe :

ey kadınlarımız ey analarımız ey canımızdan bir can kızlarımız ..işte türkiyede kadınımızın hali ortada ...bu seçimler sizin can simidiniz hepimiz akın akın vatan partisinde birleşiyoruz hatdi kendi geleceğinizi ellerinize alın bakın besleyip büttüğünüz kazıklar size neyi reva görüyor. haydi bizi doğurduğunuz gibi yeni bir türkiye doğurun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar