banner864

Otomobil içinde çifte infaz 24 Ocak 2015, 08:31

Aziz Pavlus Kilisesi Rahibi Ramazan Arkan'a suikast hazırlığı yaparken yakalanan 31 yaşındaki Murat Tabuk ve arkadaşı 22 yaşındaki Murat Yavuz öldürüldü. İki arkadaş Antalya'da bir otomobilin içinde başlarından vurulmuş halde bulundu.
Antalya'da 2007 yılında Aziz Pavlus Kilisesi Rahibi Ramazan Arkan'a suikast hazırlığı yaparken yakalanan 31 yaşındaki Murat Tabuk ve arkadaşı 22 yaşındaki Murat Yavuz, Alanya'da bir otomobilde başlarından vurulmuş halde ölü bulundu. 

Jandarma ekipleri akşam saatlerinde kendilerine ulaşan bir ihbar üzerine harekete geçyi. Alanya yolu üzerindeki Gedevet Yaylası yakınlarına giden ekipler, bir otomobil 2 kişinin cansız bedeniyle karşılaştı.

Yapılan ilk incelemede kişilerin başlarına tabancayla birer el ateş edildiği belirlendi. Sürücü koltuğundaki kişinin bir barda güvenlik görevlisi olarak çalışan Murat Yavuz, yolcu koltuğundaki kişinin de Murat Tabuk olduğu tespit edildi.

Otomobilde ve çevrede yapılan incelemelerde olayın otomobilin seyir halindeyken gerçekleştiği belirlendi. Otomobil içerisinde 2 boş kovan bulunurken dışarıda ise bir tabanca mermisi bulundu. 

Ölenlerden Murat Tabuk'un, 2007 yılında Aziz Pavlus Kilisesi Rahibi Ramazan Arkan'a suikast hazırlığı yaparken yakalandığı ve bir süre cezaevinde kaldığı ortaya çıktı. Jandarma çifte cinayetle ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar