PKK askeri üsse saldırdı! 14 Haziran 2015, 13:33

 Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, bölücü terör örgütü mensubu bir teröristin Hakkâri Şemdinli’de, güvenlik güçleri tarafından silahsız ve teçhizatsız olarak yakalandığı belirtildi.

DAĞLICA'YA SALDIRI
Bölücü terör örgütü mensubu bir grup terörist tarafından, Hakkari'nin Yüksekova İlçesi Kara Kuvvetleri Komutanlığı 7’nci Hudut Alay Komutanlığı Dağlıca üs bölgesine havan ve uçaksavar makinalı tüfekle silahlı saldırıda bulunulduğu belirtilerek "Terörist ateşlerine, üs bölgesinde bulunan unsurlarımız tarafından derhal ateşle karşılık verilmiştir. Unsurlarımız tarafından açılan karşı ateş üzerine terörist ateşleri kesilmiştir. Söz konusu silahlı saldırıda, herhangi bir zayiat veya hasar meydana gelmemiştir" denildi. Bölgede emniyet tedbirlerinin artırıldığı ve gözetleme faaliyetlerine devam edildiği ayrıca bildirildi.

TERÖRİST TESLİM OLDU
Bölücü terör örgütü mensubu bir teröristin, Hakkâri Şemdinli kırsalında, Kara Kuvvetleri Komutanlığı 34’üncü Hudut Tugay Komutanlığının hudut unsurlarına; bir kalaşnikof piyade tüfeği, dört şarjör ve 30 fişeği ile birlikte teslim olduğu kaydedildi

İHA

Yorumlar

misafir :

hdpnin parlak saz çalan şarkı söyleyen çocuğuna oy verenler şimdi ne düşünüyorsunuz ama siz ölen askerlerimize üzülmezsiniz tsk karşılık verdiğinde ayağa kalkar teröristlere üzülürsünüz

Ali :

adamlar yoklama yapıyorlar bu kaçıncı saldırı biz sadece kendimizi savunuyoruz savunma denirse tabii! takip imha yok ! daha doğrusu teröristler acaba ne yapacaklar diye yokluyorlar! böyle zavallı devlet hükümet ordu olurmu? çaresiz! yazıklar olsun!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar