Polis çıkan arbedede biber gazı kullandı! 5 gözaltı! 14 Mart 2015, 10:03

ŞANLIURFA'da eğlence merkezlerine yönelik denetimde tuvalete girmek isteyen müşteri ile polisler arasında çıkan tartışma arbedeye dönüştü. Kafedeki arbedeyi biber gazı kullanarak sonlandıran polis, 5 kişiyi gözaltına aldı.
Kentteki huzur ve güven ortamının sağlanması amacıyla Asayiş Şube Müdürlüğü koordinesinde; Güven Timleri, Önleyici Hizmetler ve Narkotik ekiplerinden oluşan 150 polis, akşam saatlerinde Emniyet Müdürlüğü'nde toplanarak denetlenecek adresleri belirledi. Ekipler, emniyetten zabıtalarla birlikte sirenler eşliğinde çıkarak kent merkezindeki 11 eğlence merkezini 2 saat süresince denetleyerek müşterilerin kimliklerini sorguladı. Sarayönü Caddesi'nde bulunan bir türkü kafeye giren polisleri görünce tuvalete gitmek isteyen kimliği açıklanmayan müşteri ile polisler arasında tartışma çıktı. İş yeri sahibi ile çalışanların da dahil olduğu tartışma, kısa sürede büyüyerek arbedeye dönüştü. Polis, biber gazı kullanarak yaşanan arbedeyi sonlandırıp kafedeki isimleri açıklanmayan 5 kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor. (DHA)

Yorumlar

mustafa cenap aytepe :

poliste bizim evladımız ama türkiyede öyle bir yönetim varki halk ile polisin arasına düşmanlık sokuyorlar polis halka kuşkuyla halk ta polise kuşkuyla bakıyor. ama milli bir hükümet kurulursa bunların hep si ama hepsi biter ve geçer.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar