Samsun'da kuyumcu öldürüldü 15 Temmuz 2015, 12:07

SAMSUN'un Ayvacık İlçesi'nde kuyumcu 35 yaşındaki Tarık Emre Yıldız, tabancayla sırtından vurularak öldürüldü. Olayla ilgili 32 yaşındaki O.A. gözaltına alındı.
Olay dün akşam meydana geldi. Samsun'un Çarşamba İlçesi'nde oturan 34 yaşındaki Özlem Yıldız, sabah evden çıkan ve bir daha geri dönmeyen eşi Tarık Emre Yıldız'a ulaşamadığını belirterek polise başvurdu. Özlem Yıldız, "Eşim sabah işe gitmek üzere evden çıktı. Akşam oldu hala kendisinden haber yok. Telefonu da kapalı. Eşimin çok sık görüştüğü O.A.'yı da arıyorum onun telefonu da kapalı. O.A.'nın eşime borcu vardı, o birşey yapmış olabilir" diyerek şikayette bulundu.

Bunun üzerine Ayvacık İlçesi Suat Uğurlu Barajı kenarında balıkçılar tarafından sırtından vurulmuş bir erkek cesedi bulundu. İhbar üzerine harekete geçen jandarma yaptığı incelemede, öldürülen kişinin 1 çocuk babası Tarık Emre Yıldız olduğunu tespit etti. Polisle yapılan ortak çalışma sonucunda olayın faili olduğu iddiasıyla seyyar börekçi olan O.A. Çarşamba İlçesi yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

DHA 

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar