banner864

'Sen misin ateş isteyen' dedi, kurşun yağdırdı 03 Ağustos 2015, 09:28

Diyarbakır’da sigarasına yakmak için ateş isteyen bir genç, başka bir genç tarafından ateş istediği için kurşunların hedefi oldu. Olayda sigarasını yakmak isteyen genç, yaralanırken şahıslar kaçarak izini kaybettirdi.
Edinilen bilgilere göre olay, merkeze bağlı Bağlar ilçesi Mevlana Halit Mahallesi 446. Sokakta meydana geldi. İddiaya göre ismi öğrenilemeyen bir genç, sigarasını yakmak için sokakta bulunanların yanına geldi. Ateş isteyen genç, gruptakilerin tepki vermesi üzerine tartışmaya başladı.

Gruptan biri ateş isteyen gence, “Sen misin benden ateş isteyen” diyerek belinde taşıdığı silahı çıkarıp ateş etmeye başladı. Kanlar içerisinde yerde kalan genç, bağırarak yardım istedi. Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine ambulans ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralı olarak yerde yatan genç sağlık ekiplerinin müdahalesi ile çevrede bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Olayın ardından olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik şeridi oluşturarak inceleme yaptı.

Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. (İHA)

Yorumlar

melsa :

insanlar bu devirde ,sözlerine 2 kat dikkat etmek zorun da...muhtemelen yanlış algıladı...sözler argoya kaydı...nıyetlerde,algılamada farklılaştı...sigaranızı yakmak için ateş lazımsa mümkünse ,çakmağınız varmı ?şeklinde belirtseler daha iyi olur...birde mümkünse tehlikelki gördüğünüz tiplerden isteklerde bulunmayın...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar