banner864

"Tayyip Gel Bir şey deneyeceğiz" 24 Kasım 2013, 17:23

TGB’li gençler Başbakan’a “ gel bakalım bir şey deneyeceğiz,bizden korkmana gerek yok” dediler.
Behiye Yaraşcı

Türkiye Gençlik Birliği ( TGB) Muğla il örgütü TGB Genel Sekreteri Mustafa Sevim’in katılımı ile Mustafa Papuççuoğlu Konferans salonunda genel üye toplantısı gerçekleştirdi.

Gündemi değerlendirilmesi ardında Tayyip Erdoğan’ın Muğla’ya gelişi ile ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi.
Açıklamayı TGB İl başkanı Özgür Bursalı gerçekleştirdi. Bursalı“ AKP ve YÖK enkazını bu topraklardan kaldıracağız. Başbakan mı, yoksa BOP eşbaşkanı mı geliyor bunun tartışmasına dahi girmiyoruz. Zira son Diyarbakır ziyaretinde Barzani ile kıydığı BOP nikahı , bu milletin belleğinden uzun süre çıkmayacaktır.Bizzat kendi ağzından ilan ettiği “Kürdistan” işte bu nikahın meyvesidir.Ama kimsenin şüphesi olmasın en büyük müttefiki olan PKK ile birlikte alenen ülkeyi bölme çabaları da boşunadır.

Duyduk ki Tayyip Erdoğan Muğla’mıza geliyormuş.Ne varsa alsın,toplasın gelsin, binlerce korumasıyla,zırhlı araçlarıyla gelsin. Kendisi bilir. Bizde bu ülkenin Atatürkçü, devrimci,yurtsever,üniversitelerine,özgürlüğüne sahip çıkan gençleri olarak yaşadığımız şehre de sahip çıkacağız.11 yıllık gerici ,faşist iktidarın tıkanışını ve çaresizliğini ger geçen gün canlı canlı izliyoruz.Gün geçtikçe yalpalayan,tedirginleşen,buna paralel olarak hırçınlaşan ve daha çok hata yapan bir iktidarın bunalımı açıkça görülmektedir.Tayyip Erdoğanların ruhsal ve siyasal sıkışmaları,çoktan yoldan çıkan tekerleklerinin,patlamasına yol açmıştır.Şimdi bu gerici , bölücü iktidara ve Tayyip Erdoğan’a bir hafta öncesinden sesleniyoruz. GEL BAKALIM BİRŞEY DENEYECEĞİZ.” Dedi.

ulusalkanal.com.tr

 
Etiketler

Yorum Gönder