banner864

Teröristler askeri konvoya saldırdı! 15 adet mermi isabet etti 08 Nisan 2015, 18:01

Diyarbakır Silvan'da baraj inşaat alanına iş makinesi taşıyan bir TIR aracı ve emniyetini sağlayan askeri konvoya, teröristler tarafından saldırıda bulunuldu.
Saldırıda, askeri zırhlı araca 15 adet mermi isabet etti. Konvoyda bulunan güvenlik güçleri ateşe karşılık verdi.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklama şöyle; "Bölücü Terör Örgütü mensubu bir grup terörist tarafından; Diyarbakır / Silvan Baraj İnşaat Alanına iş makinesi taşıyan bir TIR aracı ve emniyetini sağlayan askerî konvoya, Diyarbakır / Silvan Fiğ Tarlası Tepe Mevkiinde, intikal halinde iken silahlı saldırıda bulunulmuştur. Söz konusu saldırıya, konvoyda bulunan unsurlarımız tarafından derhal ateşle karşılık verilmesini müteakip, terörist ateşleri kesilmiştir. Anılan silahlı saldırıda, bir Taktik Tekerlekli Zırhlı Kobra aracına 15 adet mermi isabet etmiştir. Olayla ilgili olarak, adli tahkikat başlatılmıştır." (DHA)
Etiketler

Yorumlar

mustafa cenap aytepe :

işte aponun çeteleri ve işte aponun mecliise girmesi için hazırladığı liste ve siz bu amerikan uşaklarına oy verirseniz ve siz bebeklerinizin öldürüldüğünü unutursanız ve teskereye gelen otus mehmedi arabadan indirip şehit edenlere meclise girsin diye oy verir ve ona pesilvanyaya ve amerikan uşaklarına yardakçılık yapıp kendi vatanınıza ihanet etmiş olursunuz kanınız çekiyorsa yapın.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar