banner864

TFF’nin verdiği ceza Yeni Malatyaspor’u hırslandırdı 10 Nisan 2015, 11:41

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından verilen cezaları değerlendiren Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, yılmadan şampiyonluk mücadelesine devam edeceklerini belirterek, “Her türlü haksızlığa rağmen şampiyon olacağız” dedi.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta sahasındaki 3 maçı seyircisiz oynama cezası verilen Yeni Malatyaspor’da kulüp başkanı Adil Gevrek, TFF’nin çok ağır cezalar verdiğini ifade etti. Gevrek bu cezalar karşısında açıklama yapma gereği bile duymadığını belirtip, hiçbir şeyin kendilerini yıldırmayacağını söyleyerek, “Ben bu cezalara alıştım artık. Bunları değerlendirmeye gerek bile yok. Biz 3 maç ceza alacak ne yaptık. Türkiye’de derbiler bile boş tribünlere oynanırken, stadı full doldurmak, futbol heyecanını yükseltmek Malatya’nın suçuysa, evet biz 2. ligde seyirci rekoru kırarak bu suçu işledik.
TFF hangi cezayı verirse versin şampiyonluk yolunda önümüzü kesemezler. Taraftarımız şunu unutmasın ki her türlü haksızlığa rağmen şampiyon olacağız. Sahamızı kapatırlarsa şampiyonluk turunu meydanlarda atarız. İlgili kurullara itirazlarımızı yapacağız. Ceza düşer ya da düşmez ama hiç kimse bizi bu yoldan döndüremez. Pendik mağlubiyeti bir kazaydı ama hemen toparlanıp galibiyetler alarak şampiyonluk yolumuza devam edeceğiz” dedi.  
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar