banner864

Tuzla'da kimya fabrikasında yangın 29 Haziran 2014, 16:31

TUZLA Kimyacılar Sanayi Sitesi’nde yangın çıktı. Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Aynı fabrikada iki yıl önce de yangın meydana gelmiş, tesis kullanılamaz hale gelmişti.
Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi’nde yangın çıktı. Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Aynı fabrikada iki yıl önce de yangın meydana gelmiş, tesis kullanılamaz hale gelmişti.

Tuzla Kimyacılar Sanayi Sitesi'nde bir boya imalat fabrikasında bilinmeyen bir nedenle patlama meydana geldi. Patlamanın ardından yangın çıktı. Bölgeye, Tuzla, Pendik, Kartal ve Dudullu'dan çok sayıda itfaiye aracı sevk edildi. Fabrika'daki çalışanlar tahliye edilirken, yangın söndürme çalışmaları devam ediyor.

İki yıl önce de yangının meydana geldiği Kayalar Kimya Fabrikası’nda çıkan yangın, hammaddelerin bulunduğu bölümde devam ediyor. Yangına çevre ilçelerden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Fabrika içerisinde ve dışardan müdahale eden itfaiye ekipleri yangını kontrol altına almaya çalışıyor. Fabrikadaki yangının sebebi henüz belirlenemedi.  

Hürriyet
Etiketler

Yorumlar

Murat ışık :

Geçmiş olsun

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar