banner864

Uludağ eteklerinde yapılan Extreme Off-Road nefes kesti 22 Mart 2015, 10:33

Bursa’da düzenlenen 'Extreme Off-Road' nefesleri kesti. Kimi yarışmacılar etabı geçmek için isterken arkadaşlarını ezme tehlikesiyle burun buruna gelirken, bazılarıysa ağaca çarpmaktan kurtulamadı.
 Uludağ eteklerinde yapılan Extreme Off-Road-Büyük Bursa Buluşması 3’, seyredenlerin yüreğini ağzına getirdi. Adrenalinin doruklara çıktığı yarışta, kimi araçlar takla atmaktan son anda kurtulurken, kimi araçlar hızını alamayıp ağaca çarptı. Adrenalin tutkunu şoför, arkadaşlarının ‘Aracı niye ağaca vuruyorsun’ diye takılmasına, gülerek, ‘Bilerek vurmuyorum herhalde’ diye cevap verdi. Araçların bellerine kadar çamura gömüldüğü çamurdan küçük bir aracın rahatlıkla geçmesi herkesi şaşırttı. Bunun üzerine cesaret bulan başka bir sürücü, bir çok kez denediği parkuru sonunda geçmeyi başardı. Çamura saplanan araçlara yardım etmek için kenarda bekleyenler, arkadaşlarının kullandıkları aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Bu tehlikeli anlar kameralara yansıdı.
Uludağ’ın yamaçlarındaki zorlu parkurlar, kimi zamanda dostluğu ve arkadaşlığı da gözler önüne serdi. Çamura saplanarak kalan araçların yardımına hem yarışmacılar, hem seyirciler birlikte koştu.
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar