banner864

Valilik ve Emniyet'ten 'saldırı' açıklaması 29 Nisan 2015, 12:18

Bursa Valiliği, Fenerbahçe otobüsüne taşlı saldırının olmadığını açıkladı.
 Bursa Valiliği, Fenerbahçe otobüsüne taşlı saldırının olmadığını açıkladı.

Valilikten yapılan yazılı açıklama, 'Bursaspor ve Fenerbahçe spor kulüpleri arasında oynanacak maç öncesi güzergahta Fenerbahçe spor kulübü otobüsü yavaşladığı sırada araca yönelik taşlı saldırı olduğu yönünde bazı basın yayın organlarında konu hakkında haberlerin yer aldığı görülmüştür. Fenerbahçe spor kulübü otobüsüne yönelik herhangi bir taşlı saldırı söz konusu olmamıştır. Araçta yapılan inceleme de her hangi bir zarar ziyan olmadığı tespit edilmiştir' denildi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü:"Fenerbahçe'ye taşlı saldırı yapılmadı"

BURSA İl Emniyet Müdürlüğü, Ziraat Türkiye Kupası'nda Bursaspor'la karşılaşan Fenerbahçeli futbolcuları, maçtan önce kamp yaptıkları otelden Atatürk Stadı'na götüren otobüse taşlı saldırı olmadığını açıkladı.

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nün yaptığı yazılı açıklama şöyle:

"Bursaspor-Fenerbahçe arasında oynanacak maç öncesi güzergahta Fenerbahçe Spor Kulübü otobüsü yavaşladığı sırada araca yönelik taşlı saldırı olduğu yönünde bazı basın yayın organlarında konu hakkında haberlerin yer aldığı görülmüştür. Fenerbahçe Spor Kulübü otobüsüne yönelik herhangi bir taşlı saldırı söz konusu olmamıştır. Araçta yapılan inceleme de her hangi bir zarar ziyan olmadığı tespit edilmiştir. Basına ve Kamuoyuna duyurulur."

DHA

Yorum Gönder