banner864

Vatan Partisi Çayeli’nden de Vira Dedi 16 Mayıs 2015, 12:46

Vatan Partisi Rize İl Başkanlığı ikinci ilçe örgütünü Çayeli’nde açtı
Açılışa MKK üyesi ve Rize 1.Sıra Milletvekili Adayı Esin Ergenç Turhan, 2.Sıra Milletvekili Adayı Yılmaz Kenanoğlu, 3.Sıra Milletvekili Adayı Vahit Sarı, Rize İl Başkanı Salih Öksüz, Merkez İlçe Başkanı Mahmut Doğan, Çayeli İlçe Başkanı Mustafa Kemal Kısır ve vatandaşlar katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Rize İl Başkanı Salih Öksüz; 15 Şubat’da yaptığımız olağanüstü kurultayda Milliyetçileri, Halkçıları ve Sosyalistleri bir araya getirerek Türk Milleti’ne çözümün adresini ilan ettik. Bu ilanı bugün Çayeli’nde gerçekleştiriyoruz. İnanıyorum ki Çayeli’nin Milliyetçileri, Halkçıları ve Sosyalistleri Vatan Partisi’nde bir araya gelerek Cumhuriyet düşmanlarını Çayeli’nde temizleyecektir’’ dedi.

Rize 1.Sıra Milletvekili Adayı Esin Ergenç Turhan da; Çayeli’nde iktidar yürüyüşünü başlatmak istiyoruz. Bu durum en çok da Rize’ye yakışır, çünkü Vatan Partisi diyor ki sadece 4 ay 5 ay değil 12 ay boyunca üreten, kazanan ve çalışan Rize olsun. Sandığa gittiğimizde elimiz vicdanımızda olsun ki yanılmayalım. Biz sizin vicdanınıza güveniyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun.

Daha sonra Çayeli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Dinçer Karaoğlu’nu ve Çayeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aziz Baltacı’yı makamında ziyaret eden Vatan Partisi heyeti, programını Çayeli halkına bildiri dağıtarak sürdürdü.Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar