Vatan Partisi halka sevgi ve güven aşılamaya devam ediyor 13 Mayıs 2015, 17:58

Vatan Partisi 1. Bölge milletvekili adayları Eczacı Hülya Yarbuz ve Avukat Turan Karakaş İzmir’in Karaburun ilçesini ziyaret etti. Karaburun’un köylerini, esnafını teker teker gezen ve yoğun ilgiyle karşılanan adaylar, hem esnafın derdini dinleyerek Vatan Partisi’nin çözümlerinden bahsetti hem de alışveriş yaptı
‘Vatan Partisine Güvenimiz de Sevgimiz de Artıyor’

Vatandaşlar Vatan Partisi saflarında yer alan askerler için “ Hasan Atilla Uğur gibi önemli isimlerin sizin yanınızda yer alması çok önemli. Zaten size olan bir güvenimiz ve sevgimiz vardı böyle isimleri gördükçe partinize olan sevgimiz de güvenimiz de artıyor” şeklinde konuştu.

Karaburun kahvehanelerini ziyaret ettikleri sırada Yarbuz ve Karakaş’a seslenen okey oynayan bir yurttaş “ Bu başçalanların çalmadıkları bir okey taşlarımız kaldı herhalde. Artık dur deme vakti geldi bunlara. Benim oyum size. Başa gelin de bunları silin süpürün artık” şeklinde seslendi.

Adaylar Mordoğan Esnaf Odası’nı ve uğradıkları köylerin muhtarlarını teker teker ziyaret ederek sorunlarını dinlemeyi de ihmal etmezken herkesi Vatan Partisi’ne oy vermeye davet etti.


www.egeninhabercisi.com
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar