banner864

Vatan Partisi Kırklareli Adayları, Lüleburgaz'da 17 Mayıs 2015, 12:20

Vatan Partisi Kırklareli Milletvekili Adayları; Nuriye Üstündağ, Onur Harani ve Nevriye Mutluer Demirkan Lüleburgaz esnafı ve Lüleburgazlılar ile buluştu.
Partililerle birlikte İstanbul  caddesindeki  seçim çalışmalarında halkın ilgisiyle karşılaşan Vatan Partililer , esnafla da görüş alışverişinde bulunarak esnafın dertlerini dinledi ve Milli Meclis Milli Hükümet Programıyla üreten Türkiye’yi  yaratacaklarını vurgulayarak esnafa rahat nefes aldıracaklarını belirttiler.
1. Sıra Adayı Nuriye Üstündağ, "Ege'de işgal edilen 152 adayı savunamayanlar, halkın çıkarını hiç savunamaz" diyerek vatan topraklarına sahip çıkılacağını, yurdumuzun bölünmesine izin vermeyeceklerini belirtti. Trakya'da tarımın bitirilmek istendiğini belirten Milletvekili adayları, tarımı destekleyeceklerini, mazottaki vergileri kaldıracaklarını sözlerine eklediler.
Üreten Türkiye'de  saman dış alımı olamayacağına dikkat çeken adaylar, taşeron işçilere dikkat çekerek , bu emekçilerimiz üzerinden seçim yalanları söylendiğini, taşeronluğun ancak; halkçı ve kamucu anlayışla kaldırıla bilineceğini savundular.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar