Vatan Partisinden Çorlu mitingi çağrısı 04 Haziran 2015, 15:28

Vatan Partisi Çerkezköy İlçe Örgütü yaptığı basın açıklaması ile Çerkezköy halkını 6 Haziran Cumartesi günü 13.30’da Çorlu’da gerçekleştirilecek olan Büyük Trakya Mitingine davet etti
Parti adına açıklama yapan İlçe Başkanı Onur Akman “Ülkemizi böldürtmemek içim herkesi mitinge davet ediyorum.”dedi.

“TÜRKİYE İÇİN TRAKYA ÇORLU’DA BULUŞUYOR”
Vatan Partisi Çerkezköy İlçe Örgütü 4 Haziran Perşembe günü ilçe binasında yaptığı açıklama ile Çerkezköy Halkını Büyük Trakya mitingine davet etti. Vatan Partisi İlçe Örgütü Başkanı Onur Akman yaptığı açıklamada “Ülkemizin içinde bulunduğu durumdan kurtuluş için, herkesi göreve davet ediyorum. Atatürk Cumhuriyetini yeniden kurmak ve üreten başı dik Türkiye için Trakya Çorlu’da buluşuyor. Çorlu Atatürk (Heykel) Meydanında 6 Haziran Cumartesi günü saat13.30’da Genel Başkanımız Doğu Perinçek, Trakya halkımızla buluşuyor. Ülkemizi böldürtmemek için herkesi mitinge davet ediyorum. Vatansever yurttaşlarımızla birlikte 11.30’da Çerkezköy Amfi Tiyatro önünden araçlarımızla konvoy halinde Çorlu’ya hareket edeceğiz. Vatansever Çerkezköy halkımızı ücretsiz araçlarımızla Çorlu mitingine taşıyacağız. Bizimle irtibata geçmek isteyenler 0555 561 74 78 telefon numarasından bize ulaşabilirler.”dedi.

“8 HAZİRAN SABAHI CUMHURİYET KAZANACAK”
Vatan Partisi İlçe Başkanı Onur Akman Büyük Trakya mitingine çağrısının ardından “Trakya ve Balkanlar Türk Devrimlerinin beşiğidir. Bu sebeple Genel Başkanımız Doğu Perinçek Vatan Partisi seçim çalışmalarını Trakya’nın öncü ve vatansever halkı ile noktalayacaktır. İnanıyoruz ki 8 Haziran sabahı Cumhuriyet kazanacak, padişahlık sevdalıların hevesleri kursaklarında kalacak. Atatürk’ün Cumhuriyetini ayağa kaldırmak için Çerkezköy ve tüm Trakya halkını Çorlu mitingine davet ediyoruz.”dedi.
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar