banner864

Yemek yerlerken sofradan kalktı ve... 24 Haziran 2014, 08:50

Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde 17 yaşındaki Seda Mutlu, muhtar olan babasına ait tabancayı başına dayayıp ateşleyerek yaşamına son verdi.

Olay bu dün 20.00 sıralarında Suşehri ilçesine bağlı Sağpazar Köyünde yaşandı. Köy muhtarı Metin Mutlu'nun 5 çocuğundan en küçüğü olan kızı Seda Mutlu, akşam ailesi ile birlikte akşam yemeği yediği sırada henüz bilinmeyen bir nedenle sofradan kalkarak yan taraftaki odaya geçti. Odadaki çekmeceden babasına ait tabancayı alan genç kız, silahı başına dayayıp ateşleyerek intihar etti. Silah sesi üzerine odaya koşan babası ve yakınları genç kızı kanlar içerisinde yerde yatar vaziyette buldu. Aile genç kızı hemen Suşehri Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Ancak yapılan muayenede genç kızın yaşamını yitirdiği belirlendi. Kızlarının öldüğünü öğrenen aile fertleri hastane önünde sinir krizi geçirdi. Suşehri Kız Sağlık Meslek Lisesi'nde okuyan Seda Mutlu'nun bu yıl lise 3'ten 4'üncü sınıfa geçtiği öğrenildi.

Olayın duyulmasıyla birlikte Suşehri İlçe Kaymakamı Kadir Perçi ile İlçe Emniyet Müdürü Cevat İratcı hastaneye gelerek acılı babaya başsağlığı dileğinde bulunarak sakinleştirmeye çalıştı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, genç kızın cesedinin otopsi için Sivas'a gönderileceği belirtildi. DHA

Etiketler

Yorumlar

alim han :

korkunc ileti§imsizligin,acimasiz törelerin ve siyasi-ökonomik cikmazlarin genc insanlarimizi sürükledigi noktaya her birey gelebilir!ailesinin ba§i sag olsun.neden kaymakam+e.müdürü sadece babaya ba$sagligi diliyor?intihar eden kizimizin annesi yok muymu$?i$te sorunlarimizin ba§inda kadinin yok gibi görülmesi geliyor.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar