Yol kavgasında başından vurdular 29 Ocak 2015, 16:57

KOCAELİ'nin Kartepe İlçesi'nde dün sabaha karşı yol verme anlaşmazlığı yüzünden çıkan tartışmada, plakası alınamayan araçtan tabancayla açılan ateş sonucu başından vurulan 36 yaşındaki Ümit İzgin tedavi edildiği hastanede öldü.
İzmit'te bir lokantada garsonluk yapan ve iş çıkışı arkadaşıyla birlikte Kartepe Eşme mevkisindeki bir gazinoya eğlenmeye giden evli 1 çocuk babası Ümit İzgin, gece saat 03.00 sıralarında evine gitmek üzere otomobiliyle yola çıktı. İddialara göre, ana yola çıkarken karşı yönden gelen bir otomobildekiler kendilerinden yol istedi. İddiaya göre iki taraf da birbirlerine yol vermeyip, farlarını yakıp söndürdü. Ardından da tartışmaya başladı. Bu sırada plakası alınamayan araçtaki bir kişi tabancayla ateş etti. Çıkan kurşun Ümit İzgin'in başına isabet etti. Diğer araç daha sonra kaçarken, ağır yaralanan Ümit İzgi, yanındaki arkadaşı tarafından otomobille İzmit'teki Özel Konak Hastanesi'ne getirildi. Burada yoğun bakım ünitesin alınane Ümit İzgin yaşamını yitirdi.

Ümit İzgin'in cenazesi, yapılan otopsinin ardından yakınları tarafındanalınarak, toprağa verilmek üzere memletedi Amasya Gümüşhacıköy'e götürüldü. Polis tabanca ile ateş edilen aracın belirlenmesi için araştırmalarını sürdürüyor.


DHA
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar