Spor Toto Basketbol Ligi'nde ilk yarı programı belli oldu

Spor Toto Basketbol Ligi 2016 - 2017 sezonunda ilk yarısı belli oldu.

Spor Toto Basketbol Ligi'nde ilk yarı programı belli oldu

Polat Renaissance Hotel'de yapılan kura çekimi ile ilk yarısı belli olan Spor Toto Basketbol Ligi 2016-2017 sezonu 8 Ekim'de başlayacak. 15 haftalık ilk yarı süreci 23 Ocak'ta son bulurken Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki derbi mücadele ligin 6'ncı haftasında oynanacak.
Spor Toto Basketbol Ligi'nde ilk yarı şu şekilde:

1'İNCİ HAFTA (8-9-10 EKİM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Trabzonspor Medicalpark
Galatasaray Odeabank - Best Balıkesir
Darüşşafaka Doğuş - Tofaş
Pınar Karşıyaka - Banvit
Yeşilgiresun Belediyespor - Gaziantep Basketbol
İstanbul BBSK - Anadolu Efes
Muratbey Uşak - Fenerbahçe
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Beşiktaş Sompo Japan

2'NCİ HAFTA (15-16-17 EKİM)

Best Balıkesir - Demir İnşaat Büyükçekmece
Tofaş - Galatasaray Odeabank
Banvit - Darüşşafaka Doğu
Gaziantep Basketbol - Pınar Karşıyaka
Trabzonspor Medicalpark - Yeşilgiresun Belediyespor
Fenerbahçe - İstanbul BBSK
Beşiktaş Sompo Japan - Muratbey Uşak
Anadolu Efes - Rönesans TED Ankara Kolejliler

3'ÜCÜ HAFTA HAFTA (22-23-24 EKİM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - TOFAŞ
Galatasaray Odeabank - Banvit
Darüşşafaka Doğuş - Gaziantep Basketbol
Pınar Karşıyaka - Trabzonspor Medical Park
Yeşilgiresun Belediyespor - Fenerbahçe
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Beşiktaş Sompo Japan
Muratbey Uşak Sportif - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Best Balıkesir - Anadolu Efes

4'ÜNCÜ HAFTA (29-30-31 EKİM)

Banvit - Demir İnşaat Büyükçekmece
Gaziantep Basketbol - Galatasaray Odeabank
Trabzonspor Medical Park - Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe - Pınar Karşıyaka
Beşiktaş Sompo Japan - Yeşilgiresun Belediyespor
Rönesans TED Ankara Kolejliler - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Anadolu Efes - Muratbey Uşak Sportif
TOFAŞ - Best Balıkesir

5'İNCİ HAFTA (5-6-7 KASIM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Gaziantep Basketbol
Galatasaray Odeabank - Trabzonspor Medical Park
Darüşşafaka Doğuş - Fenerbahçe
Pınar Karşıyaka - Beşiktaş Sompo Japan
Yeşilgiresun Belediyespor - Rönesans TED Ankara Kolejliler
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Muratbey Uşak Sportif
Best Balıkesir - Banvit
TOFAŞ - Anadolu Efes

6'NCI HAFTA (12-13-14 KASIM)

Anadolu Efes - Demir İnşaat Büyükçekmece
Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank
Beşiktaş Sompo Japan - Darüşşafaka Doğuş
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Pınar Karşıyaka
Muratbey Uşak Sportif - Yeşilgiresun Belediyespor
Trabzonspor Medical Park - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Gaziantep Basketbol - Best Balıkesir
Banvit - TOFAŞ

7'NCİ HAFTA (19-20-21 KASIM)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Fenerbahçe
Galatasaray Odeabank - Beşiktaş Sompo Japan
Darüşşafaka Doğuş - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Pınar Karşıyaka - Muratbey Uşak Sportif
Yeşilgiresun Belediyespor - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Best Balıkesir - Trabzonspor Medical Park
TOFAŞ - Gaziantep Basketbol
Banvit - Anadolu Efes

8'İNCİ HAFTA (26-27-28 KASIM)

Beşiktaş Sompo Japan - Demir İnşaat Büyükçekmece
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Galatasaray Odeabank
Muratbey Uşak Sportif - Darüşşafaka Doğuş
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Pınar Karşıyaka
Anadolu Efes - Yeşilgiresun Belediyespor
Fenerbahçe - Best Balıkesir
Trabzonspor Medical Park - TOFAŞ
Gaziantep Basketbol - Banvit

9'UNCU HAFTA (3-4-5 ARALIK)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Galatasaray Odeabank - Muratbey Uşak Sportif
Darüşşafaka Doğuş - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Pınar Karşıyaka - Yeşilgiresun Belediyespor
Best Balıkesir - Beşiktaş Sompo Japan
TOFAŞ - Fenerbahçe
Banvit - Trabzonspor Medical Park
Gaziantep Basketbol - Anadolu Efes

10'UNCU HAFTA (10-11-12 ARALIK)

Muratbey Uşak Sportif - Demir İnşaat Büyükçekmece
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Galatasaray Odeabank
Yeşilgiresun Belediyespor - Darüşşafaka Doğuş
Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Best Balıkesir
Beşiktaş Sompo Japan - TOFAŞ
Fenerbahçe - Banvit
Trabzonspor Medical Park - Gaziantep Basketbol

11'İNCİ HAFTA (17-18-19 ARALIK)

Demir İnşaat Büyükçekmece - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Galatasaray Odeabank - Yeşilgiresun Belediyespor
Darüşşafaka Doğuş - Pınar Karşıyaka
Best Balıkesir - Muratbey Uşak Sportif
TOFAŞ - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Banvit - Beşiktaş Sompo Japan
Gaziantep Basketbol - Fenerbahçe
Trabzonspor Medical Park - Anadolu Efes

12'NCİ HAFTA (24-25-26 ARALIK)

Yeşilgiresun Belediyespor - Demir İnşaat Büyükçekmece
Pınar Karşıyaka - Galatasaray Odeabank
Anadolu Efes - Darüşşafaka Doğuş
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Best Balıkesir
Muratbey Uşak Sportif - TOFAŞ
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Banvit
Beşiktaş Sompo Japan - Gaziantep Basketbol
Fenerbahçe - Trabzonspor Medical Park

13'ÜNCÜ HAFTA (31 ARALIK-1-2 OCAK)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka
Galatasaray Odeabank - Darüşşafaka Doğuş
Best Balıkesir - Yeşilgiresun Belediyespor
TOFAŞ - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Banvit - Muratbey Uşak Sportif
Gaziantep Basketbol - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Trabzonspor Medical Park - Beşiktaş Sompo Japan
Fenerbahçe - Anadolu Efes

14'ÜNCÜ HAFTA (7-8-9 OCAK)

Darüşşafaka Doğuş - Demir İnşaat Büyükçekmece
Anadolu Efes - Galatasaray Odeabank
Pınar Karşıyaka - Best Balıkesir
Yeşilgiresun Belediyespor - TOFAŞ
İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Banvit
Muratbey Uşak Sportif - Gaziantep Basketbol
Rönesans TED Ankara Kolejliler - Trabzonspor Medical Park
Beşiktaş Sompo Japan - Fenerbahçe

15'İNCİ HAFTA (21-22-23 Ocak)

Demir İnşaat Büyükçekmece - Galatasaray Odeabank
Best Balıkesir - Darüşşafaka Doğuş
TOFAŞ - Pınar Karşıyaka
Banvit - Yeşilgiresun Belediyespor
Gaziantep Basketbol - İstanbul Büyükşehir Belediyespor
Trabzonspor Medical Park - Muratbey Uşak Sportif
Fenerbahçe - Rönesans TED Ankara Kolejliler
Beşiktaş Sompo Japan - Anadolu Efes

DHA

banner863
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.