UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

UEFA Avrupa Ligi üçüncü ön eleme turu ilk maçları 29 karşılaşmayla tamamlandı.

UEFA Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçları

UEFA Avrupa Ligi üçüncü ön eleme turu ilk maçları 29 karşılaşmayla tamamlandı. 

Spor Toto Süper Lig temsilcisi Medipol Başakşehir, Hırvatistan ekibi Rijeka ile 0-0 berabere kaldı.

Bir diğer Türk ekibi Osmanlıspor ise Estonya takımı Nomme Kalju'yu 1-0 mağlup etti.

Türk hakem Mete Kalkavan'ın yönetip, her iki takıma birer penaltı kararı verdiği maçta İngiltere temsilcisi West Ham United, deplasmanda Slovenya takımı Domzale'ye 2-1 mağlup olurken,

İngiliz takımında Türk futbolcu Gökhan Töre forma giymedi.

Avusturya temsilcisi Admira Wacker'in, evinde Çek rakibi Slovan Liberec'e 2-1 yenildiği müsabakada düdük çalan Türk hakem Halis Özkahya, 55. dakikada stat elektriklerinin kesilmesi nedeniyle karşılaşmaya yaklaşık yarım saat ara verdi.

Ayrıca Özkahya, ev sahibi ekibin futbolcusu Vastic'e kırmızı kart gösterdi.

Üçüncü ön eleme turu ilk maçlarında şu sonuçlar alındı:

AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Spartak Moskova (Rusya): 1-1
Oleksandriya (Ukrayna) - Hajduk Split (Hırvatistan): 0-3
Heracles (Hollanda) - Arouca (Portekiz): 1-1
Lille (Fransa) - Gebele (Azerbaycan): 1-1
Jelgava (Letonya) - Beitar (İsrail): 1-1
Torpedo Zhodino (Belarus) - Rapid Wien (Avusturya): 0-0
Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti) - Rio Ave (Portekiz): 0-0
Zaglebie Lubin (Polonya) - Sonderjyske (Danimarka): 1-2
Austria Wien (Avusturya) - Spartak Trnava (Slovakya): 0-1
Lokomotiva Zagreb (Hırvatistan) - Vorskla (Ukrayna): 0-0
Göteborg (İsveç) - HJK Helsinki (Finlandiya): 1-2
Medipol Başakşehir (Türkiye) - Rijeka (Hırvatistan): 0-0
Birkirkara (Malta) - Krasnodar (Rusya): 0-3
Luzern (İsviçre) - Sassuolo (İtalya): 1-1
Grasshoppers (İsviçre) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 2-1
Genk (Belçika) - Cork City (İrlanda Cumhuriyeti): 1-0
Osmanlıspor (Türkiye) - Nomme Kalju (Estonya): 1-0
Pandurii (Romanya) - Maccabi Tel Aviv (İsrail): 1-3
Vojvodina (Sırbistan) - Dinamo Minsk (Belarus): 1-1
Shkendija (Makedonya) - Mlada Boleslav (Çek Cumhuriyeti): 2-0
Panathinaikos (Yunanistan) - AIK (İsveç): 1-0
Hertha Berlin (Almanya) - Brondby (Danimarka): 1-0
Gent (Belçika) - Viitorul (Romanya): 5-0
Videoton (Macaristan) - Midtjylland (Danimarka): 0-1
Domzale (Slovenya) - West Ham United (İngiltere): 2-1
AZ Alkmaar (Hollanda) - PAS Giannina (Yunanistan): 1-0
Aberdeen (İskoçya) - Maribor (Slovenya): 1-1
Saint-Etienne (Fransa) - AEK (Yunanistan): 0-0
Admira Wacker (Avusturya) - Slovan Liberec (Çek Cumhuriyeti): 1-2 

AA
 

banner863
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.