Ulusal Kanal 13-19 Ocak yayın akışı

Ulusal Kanal 13-19 Ocak 2014 yayın akışı

Ulusal Kanal 13-19 Ocak yayın akışı

13 OCAK PAZARTESİ
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Kent ve Yaşam
13:00 Haber Masası
15:00 Hatırla: Temiz Hükümet Mitingi
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Medyanın Halleri
22:00 Kırmızı Klasör
00:00 Gece Raporu


14 OCAK SALI

06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Şiiriçi Şarkılar (T)
13:00 Haber Masası
15:00 Hatırla: 1989 Bahar Eylemleri
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Emek Dünyası
21:00 Yerel Seçim
22:00 Ankara Kulisi
00:00 Gece Raporu


15 OCAK ÇARŞAMBA
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
13:00 Haber Masası
15:00 Hatırla: 2007 Telekom Grevi
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Dosya
22:00 Alfred Hicthcock Sinema Kuşağı
00:00 Gece Raporu

16 OCAK PERŞEMBE
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
13:00 Haber Masası
15:00 Hatırla: İncirlik Üssü Kapatılsın Mitingi
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Ezber Bozanlar
22:00 Nasıl Yani?
00:00 Gece Raporu


17 OCAK CUMA

06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Ne Dersiniz?
13:00 Haber Masası
15:00 Hatırla: 1991 Madenci Yürüyüşü
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Çift Vuruş
22:00 Kral Çıplak
00:00 Gece Raporu


18 OCAK CUMARTESİ

07:00 Çizgi Film “Marsupilami”
08:00 Bu Sabah
10.30 Sanat Hayatı
11:00 Sorunlar ve Çözümler
13:00 Haberler
13:30 Medyatik Futbol
15:00 Sahne Sanatları
16:00 Haberler
18:00 Köyden Köye
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Ulusal Gönüllüleri
21:00 Veryansın
22:30 Sinema

19 OCAK PAZAR
07:00 Çizgi Film “Marsupilami”
08:00 Bu Sabah
10.30 Sanat Hayatı
11:00 Alternatif
13:00 Haberler
13:30 Merhaba Sağlık
15:00 Bilim ve Toplum
16:00 Haberler
16:15 Edebiyat Cephesi
17:00 Şiiriçi Şarkılar
18:00 Hukuk Saati
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Geniş Çerçeve
21:00 Kırmızı Hat
22:00 Hücum Faul
23:00 Futbol Pazarı
01:00 Belgesel
 
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.