Ulusal Kanal 30 Aralık- 5 Ocak yayın akışı

Ulusal Kanal 30 Aralık- 5 Ocak yayın akışı

Ulusal Kanal 30 Aralık- 5 Ocak yayın akışı

30 ARALIK PAZARTESİ
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Şiiriçi Şarkılar (T)
12:00 Kent ve Yaşam
13:00 Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Medyanın Halleri
22:00 Kırmızı Klasör
00:00 Gece Raporu
01.00 Belgesel: Büyük Yalan



31 ARALIK SALI
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Bilim ve Toplum(T)
12:00 Sahne Sanatları (T)
13:00 Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Sinema
22:00 Canlı Yayın – Yılbaşı Özel
01.00 Belgesel: Büyük Yalan




1 OCAK ÇARŞAMBA
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Geniş Çerçeve
13:00 Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Dosya
22:00 Alfred Hicthcock Sinema Kuşağı “Çok Şey Bilen Adam”
00:00 Gece Raporu
01.30 Belgesel: Büyük Yalan



2 OCAK PERŞEMBE
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Mutlu Yaşam
12:00 Sosyal Güvenlik ve Yaşam
13:00 Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Ezber Bozanlar
22:00 Nasıl Yani?
00:00 Gece Raporu
01.00 Belgesel: Büyük Yalan




3 OCAK CUMA
06:30 Muhabbet
08:00 Televizyon Gazetesi
10:00 Ekopolitik
11:00 Edebiyat Cephesi(T)
12:00 Ne Dersiniz?
13:00 Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Çizgi Film “Robin Hood”
19:00 Ana Haber
20:00 Günün Yorumu
20:15 Çift Vuruş
22:00 Kral Çıplak
00:00 Gece Raporu
01.00 Belgesel: Büyük Yalan




4 OCAK CUMARTESİ
08:00 Bu Sabah
10:00 Çizgi Film “Marsupilami”
10.30 Sanat Hayatı
11:00 Sorunlar ve Çözümler
13:00 Haberler
13:30 Medyatik Futbol
18:00 Köyden Köye
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Ulusal Gönüllüleri
21:00 Veryansın
22:30 Sinema
00:00 Gönül Türkülerimiz



5 OCAK PAZAR
08:00 Bu Sabah
10:00 Çizgi Film “Marsupilami”
10.30 Sanat Hayatı
11:00 Alternatif
13:00 Haberler
13:30 Merhaba Sağlık
15:00 Bilim ve Toplum
16:00 Haberler
16:15 Edebiyat Cephesi
17:00 Şiiriçi Şarkılar
18:00 Hukuk Saati
18:50 Çizgi Film “Lupo Alberto”
19:00 Ana Haber
20:00 Gündem Özel
22:00 Hücum Faul
23:00 Futbol Pazarı
01:00 Belgesel
 

banner863
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.