banner863

Ulusal Kanal 7-13 Ekim yayın akışı

Ulusal Kanal 7-13 Ekim 2013 yayın akışı

Ulusal Kanal 7-13 Ekim yayın akışı

 7 EKİM PAZARTESİ

07:00 Sinem Karataş ile Sabah Raporu
08.00 Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi
10:00 Çetin Ünsalan ile Ekopolitik
12:00 Mutlu Yaşam
13:00 Filiz Atıcı ile Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Can Karadut ile Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Can Ataklı ile Günün Yorumu
19.00 Ümit Zileli ile Ana Haber
20:00 Emek Dünyası
21:00 Hakan Bayrakçı ile Yerel Seçim
22:00 Özgürce
23.00 Sevda Kalkan ile Gece Raporu
00:30 Sinema


8 EKİM SALI

07:00 Sinem Karataş ile Sabah Raporu
08.00 Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi
10:00 Çetin Ünsalan ile Ekopolitik
12:00 Mutlu Yaşam
13:00 Filiz Atıcı ile Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Can Karadut ile Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Can Ataklı ile Günün Yorumu
19.00 Ümit Zileli ile Ana Haber
20:00 Medyanın Halleri
21:00 Büyük Resim
23.00 Sevda Kalkan ile Gece Raporu
00:30 Kent ve Yaşam

9 EKİM ÇARŞAMBA

07:00 Sinem Karataş ile Sabah Raporu
08.00 Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi
10:00 Çetin Ünsalan ile Ekopolitik
12:00 Mutlu Yaşam
13:00 Filiz Atıcı ile Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Can Karadut ile Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Can Ataklı ile Günün Yorumu
19.00 Ümit Zileli ile Ana Haber
20:00 Ulusal Gönüllüleri
21:00 Dosya
23.00 Sevda Kalkan ile Gece Raporu

10 EKİM PERŞEMBE

07:00 Sinem Karataş ile Sabah Raporu
08.00 Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi
10:00 Çetin Ünsalan ile Ekopolitik
12:00 Mutlu Yaşam
13:00 Filiz Atıcı ile Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Can Karadut ile Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Can Ataklı ile Günün Yorumu
19.00 Ümit Zileli ile Ana Haber
20:00 Hakan Bayrakçı ile Yerel Seçim
21:00 Tosun Paşa
23.00 Sevda Kalkan ile Gece Raporu
00:30 Şiiriçi Şarkılar


11 EKİM CUMA

07:00 Sinem Karataş ile Sabah Raporu
08.00 Halil Nebiler ile Televizyon Gazetesi
10:00 Çetin Ünsalan ile Ekopolitik
12:00 Mutlu Yaşam
13:00 Filiz Atıcı ile Haber Masası
15:00 Yaşama Dair
16:00 Can Karadut ile Haber Merkezi
18:00 Spor Ana Haber
18:30 Can Ataklı ile Günün Yorumu
19.00 Ümit Zileli ile Ana Haber
20:00 Gündem Özel
23.00 Sevda Kalkan ile Gece Raporu
00:30 Eren Erdem ile Ezber Bozanlar


12 EKİM CUMARTESİ

07:00 Çizgi Film
08.00 Teoman Alili ile Muhabbet
10:00 Yaşama Dair
13:00 Haberler
14:30 Suzan Aksoy ile Kadınca Kararınca
16.00 Haberler
16:15 Sahne Sanatları
18:00 Sosyal Güvenlik ve Yaşam
19.00 Seyran Ataklı ile Ana Haber
20:00 Köyden Köye
22:30 Nihat Genç ile Veryansın
00:00 Gönül Türkülerimiz
02:00 Ana Haber ( T )


13 EKİM PAZAR

07:00 Çizgi Film
08.00 Teoman Alili ile Muhabbet
10:00 Yaşama Dair
11:00 Sabahattin Önkibar ile Alternatif
13:00 Haberler
13:15 Merhaba Sağlık
15:00 Bilim ve Toplum
16:00 Haberler
16:15 Ne Dersiniz?
17:00 Edebiyat Cephesi
18:00 Hukuk Saati
19.00 Seyran Ataklı ile Ana Haber
20:00 Hücum Faul
21:00 Türkiye Hükümetini Arıyor
23:00 Futbol Pazarı
01:00 Ana Haber ( T)
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
mehmet özdilek - 3 yıl önce
kacirmis olan yayinlari tekrar izleme sansi varmi?
Avatar
Şükrü DEĞER - 3 yıl önce
13 ekim 2013 günü yayinlanan alternatif proğramini izleyemedim. tekrarını nasıl izleyebilirim? yanıtlarsanız sevinirim. saygılarımla?
Avatar
neşe özcan - 3 yıl önce
istedigim programı sonradan izleyemiyorum