Vapur ve deniz otobüsü seferlerine lodos iptali

Vapur ve deniz otobüsü seferlerine lodos iptali

Şiddetli lodos nedeniyle vapur ve deniz otobüsü seferlerinde iptaller yaşanıyor.

Şehir Hatları'ndan yapılan açıklamaya göre; İstanbul-Adalar, Kabataş-Kadıköy, Kadıköy-Eminönü ve Üsküdar-Beşiktaş vapur seferleri iptal edildi. İDO da yaptığı açıklamada, hava muhalefeti nedeniyle tüm iç hat deniz otobüsü seferleri ile Sirkeci-Harem arabalı vapur hattının iptal edildiğini açıkladı.

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO)'nin ise iptal olan hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsler seferleri şöyle:

07.00 Bursa-Yenikapı-Kadıköy Deniz Otobüsü
07:00 Yenikapı - Bandırma Hızlı Feribot
07:45 Yenikapı - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot
07:45 Yalova - Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot
08:15 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot
08:15 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot
09:00 Kadıkoy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü
09:00 Bursa-Yenikapı-Kadıköy Deniz Otobüsü

BUDO seferlerine lodos iptali

Bursa Deniz Otobüsleri (BUDO), olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı seferlerini iptal ettiğini duyurdu.

BUDO'dan yapılan açıklamaya göre, saat 08.00, 09.00 ve 11.30'daki Bursa (Mudanya)-İstanbul (Kabataş), 08.30, 10.45 ve 12.30'daki İstanbul (Kabataş)-Bursa (Mudanya), saat 09.30'daki Armutlu (İhlas)-İstanbul (Kabataş) seferleri iptal edildi.

banner863
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.