Vatan Partisi; Hedefimiz Milli Hükümettir!

BİRLEŞEN VE ÜRETEN TÜRKİYE İÇİN ‘MİLLİ HÜKÜMET’ Vatan Partisi Bilecik İl Örgütü, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Üreten Türkiye için tüm gücümüzle çalışmalarımızı Bilecik merkezde, ilçelerde, köylerde sürdürüyoruz. Milletvekili adaylarımız Feridun Aynur...

Vatan Partisi; Hedefimiz Milli Hükümettir!

BİRLEŞEN VE ÜRETEN TÜRKİYE İÇİN ‘MİLLİ HÜKÜMET’

Vatan Partisi Bilecik İl Örgütü, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Üreten Türkiye için tüm gücümüzle çalışmalarımızı Bilecik merkezde, ilçelerde, köylerde sürdürüyoruz. Milletvekili adaylarımız Feridun Aynur ve Hasan Özkan ve parti üyelerimiz ile seçim çalışmaları kapsamında Bilecikli esnaflarımızı, dernekleri, sivil toplum örgütlerini gezerek Vatan Partisi’nin milli hükümet programını anlatıyor.

Hedefimiz milli hükümettir!

Vatan Partisi, adı üstünde vatanda birleşenlerin partisidir. Atatürk’te birleştik ve vatanı bütünleştireceğiz. Milliyetçiler, Halkçılar ve Devrimciler Vatan Partisi’nde birleştiler ve birleşiyorlar.

Emek önderleri, devlet adamları, komutanlar, sanatçılar, aydınlar ve vatansever gençlik Vatan Partisi’nde birleşiyor. Hedefimiz milli hükümettir. Atatürk’ün Cumhuriyetçilik, Milliyetçilik, Halkçılık, Devletçilik, laiklik ve Devrimcilik ilkeleri yolumuzu aydınlatıyor.

Üreten Türkiye!

Türkiyemizi borç batağından kurtaracağız. Üretim ekonomisini kuracağız. Vatanımızda ürettiğimiz malları dışarıdan almayacak, yerli üretimi gerçekleştireceğiz.
İşssize sadaka değil, iş vereceğiz.

En küçüğünden en büyüğüne kadar sanayiciyi destekleyeceğiz. Çiftçimize üret arkadaş diyoruz. Akaryakıttan alınan vergiyi kaldırarak üreticiye ucuz mazot, ucuz gübre, ucuz tarım ilacı ve faizsiz kredi sağlayacağız.

Vergi alınmayan borsa kazançlarını vergilendireceğiz. Böylece tarım ve sanayi üretiminde atılım için kaynak yaratacağız.

Hortuma, ranta, sıcak para faizine, yandaşa akan kaynakları halka çeviriyoruz. İşçiye, kamu emekçisine insanca yaşayacağı ücreti ve aylığı sağlayacağız. Çarşılarımız şenlenecek. Kredi kartlarının borcunun faizini silecek ve kalanı 5 yıl takside bağlayacağız. Doların saltanatına son vereceğiz. Türk Lirası Türk çarşılarının kralı olacak. Dış borçlar ertelenecek, sıcak para vurguncularına ve komşu üleklerdeki terör örgütlerine giden kaynaklar üretime aktarılacak.

Birleşen Türkiye!

AKP-PKK ittifakının Amerika güdümündeki Açılım Girişimi, Türkiye’yi bölme planıdır. Silahlı terör örgütünün vatanımızın Güneydoğu illerinde hükümetçikler kurmasına kesinlikle izin vermeyeceğiz.

Güneydoğudaki vatandaşlarımızın desteğini alarak Devletin yaptırım gücünü kararlı olarak uygulayacağız ve bölücü teröre son vereceğiz. Bu amaçla Suriye, Irak, İran ve Azerbaycan ile işbirliği çalışmalarını geliştiriyoruz. Kandil’e beyaz bayrak çektireceğiz.
Türk de biziz Türk de biziz, hepimiz Türk Milletiyizi!

Vatanımıza birlik ve dirlik getireceğiz.

Komşularla Barış, Yurtta Barış!

Komşularımıza terör ihracına son vereceğiz. Sınırlarımızdan ticaret ve kardeşlik geçecek.

Vatan Partisi daha iktidarta bile gelmeden Suriye, Irak ve İran ile görüşmeler yaparak, komşularımızla barışın temellerini atmıştır. Ekonomik işbirliği sayesinde enerji güvenliğimizi sağlayacak ve üreticilerimize 200 milyon nüfuslu komşu pazarı açacağız.

Türkiye, Batı Asya’dan barışa ve zenginleşmeye önderlik edecek.

Başı Dik Türkiye!

Vatan Partisi, daha iktidara gelmeden Ermeni Soykırımı dayatmasını yerle bir etti. İnsan Hakları Mahkemesi kararıyla bu emperyalist kararı kökten bitirdik. Türkiyemize karşı girişilen yıkıcı planı bozguna uğrattık.

Türkiye’yi Türkiye’den yöneteceğiz.

Vatan Partisi’nde Birleşelim!

Oylar Vatan’a!

Gülümse Türkiye!

Vatan Partisi Geliyor!
belekomahaber.com
banner863
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.