Bayram yoğunluğu başladı

Ramazan Bayramı’na iki gün kala Büyük İstanbul Otogarı’nda bayram yoğunluğu başladı.

GÜNDEM 26.07.2014, 09:30 26.07.2014, 08:35
Bayram yoğunluğu başladı

 Sabahın erken saatlerinde otogara gelen yolcular memleketlerine doğru yola çıktı.

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala vatandaşlar bayram tatillerine geçirmek için İstanbul’dan ayrılmaya başladı. Sabah saatlerinden itibaren otogarda yoğunluk gözlenirken vatandaşlar trafiğe kalmadan şehirden ayrılmak istediklerini belirtti. Erken saatlerde otogara gelmelerine rağmen ek seferde yer bulabildiklerini belirten bir vatandaş,”Erken saatlerde gelmemize rağmen yer bulamadık. Ek sefer açıldı oradan aldım bileti. Vatandaşların çilesini görüyorsunuz” diye konuştu.

Sabah saatleri olmasına rağmen yoğunluk olduğunu ifade eden bir başka vatandaş, ”Biz bir hafta önceden aldık biletleri. Problem yaşamak istemedik. Erken geldik trafiğe kalmamak için. Birkaç saat sonra daha kalabalık olacak. Şimdi bile yoğunluk yaşanıyor” şeklinde konuştu.
Otobüslerin zamanında gelmediğini söyleyen bir başka vatandaş ise, ”Saat 4’te bilet alanlar halen bekliyor. Bende 6.30’a aldım bileti. Bir saat geçti üzerinden halen otobüsümüz gelmedi. Gerekli denetlemeler yapılmıyor sanırım. Mağdur olduk burada. Bu tarz problemlere çözüm üretilmesini istiyoruz” diyerek tepki gösterdi. (İHA)
Yorumlar (0)
banner1278
banner1277
13°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P