Bilal Erdoğan'ın yeni ses kaydı ortaya çıktı

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a ait olduğunu ileri sürdüğü yeni bir ses kaydını yayınladı.

GÜNDEM 04.08.2014, 16:09 05.08.2014, 11:34

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a ait olduğunu ileri sürdüğü yeni bir ses kaydını yayınladı. Söz konusu ses kaydında Bilal Erdoğan, "Yeni planlanan okulları da ya kız ya erkek olarak planlayalım. Yani şimdi yeni planlananlarda "hem kız hem erkek olarak" gelen projeler oluyor. Onları orta okul ve lise diye çevirelim. Bu kız mı olacak, erkek mi olacak" dediği belirlendi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen bir 'tape' yayınlayan CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in "Milli Eğitimi ne hale getirdiklerini göreceksiniz" diyerek anlattığı tapede, Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın İmam Hatip'lerin yaygınlaştırılmasına ilişkin telefon görüşmesinin kaydı yer aldı.

Bilal Erdoğan, söz konusu tapelerde şunları söyledi:

"Yeni planlanan okulları da ya kız ya erkek olarak planlayalım. Yani şimdi yeni planlananlarda "hem kız hem erkek olarak" gelen projeler oluyor. Onları orta okul ve lise diye çevirelim. Bu kız mı olacak, erkek mi olacak" diyelim. Yani kız-erkek aynı kampüs içinde düşünmeyelim. Artık düz lise de düşünmeyelim. Artık hepsi Anadolu lisesi..."

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar (4)
Senem ERGUN 8 yıl önce
Çocukları erkek kız öğrenci diye ayırıp imam hatiplere yönlendirenler neden kendi çocuklarını bu okullara göndermiyor amerikalarda okutuyorlar uyanın ey halkım uyanın !!
ayten güneş 8 yıl önce
bizim halkımız eger inanan halk olsaydı hırsızlıgın nekadar günah oldugunu bilir hala türk milleti diyemiyen birinin arkasından gitmezdi
karadayi 8 yıl önce
Butun sorunlari bitirdik tek derdimiz kizli, erkekli okullari ayirmak!!! Yarin bunlarida cemaat planladi demeyesin
necati edege 8 yıl önce
FG ilk okul mezunu dendiğinde de ve Eİ prof. muş- 3 lisan biliyormuş dendiğinde de yuhluyor.Buyrun cenaze namazına.
banner1278
banner1277
15°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P