Elazığ Belediyesi'nden İsrail boykotu

Almanya'da bulunan Elazığ Belediye Başkanı AKP'li Mücahit Yanılmaz, sosyal paylaşım sitesi facebook'taki hesabından, Belediye olarak İsrail mallarını boykot etme kararı aldıklarını duyurdu.

GÜNDEM 21.07.2014, 16:22 21.07.2014, 15:30
Elazığ Belediyesi'nden İsrail boykotu

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, bugünden itibaren Elazığ Belediyesi’ne bağlı kurum ve kuruluşlarda İsrail ürünlerinin boykot edileceğini, sosyal paylaşım sitesi facebook’taki sayfasından yaptığı paylaşımla duyurdu. Başkan Yanılmaz, "Bundan sonra Elazığ Belediyesi ile bağlı kurum ve kuruluşları, bebek katili terörist İsrail ile 1 kuruşluk alışveriş yapmayacaktır. Kamuoyuna saygılarımla duyurulur. Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz" yazısını paylaştı.

Gazze’de yaşanan katliamın fotoğraflarını da paylaşan Yanılmaz, "Gazze’de sivil halkı, bebekleri ve kadınları ayırt etmeden vuran katil İsrail’in mallarını boykot etmeye devam ediyoruz. Tekraren hatırlatmak için ayrıntılı olarak İsrail’in '729' barkodlu tüm ürünlerini paylaşıyoruz" diyerek, İsrail barkodlu tüm markaları sosyal paylaşım sitesinden ilan etti.

Gülbin Yıldız (DHA)

Yorumlar (1)
adem kemal 8 yıl önce
Selam baskanim sizin ellerinizden öpüyorum.
banner1278
banner1277
18°
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P